آغاز دریافت آثار نخستین جشنواره زن، خانواده، رسانه | پایگاه خبری تحلیلی انصاف نیوز آغاز دریافت آثار نخستین جشنواره زن، خانواده، رسانه | پایگاه خبری تحلیلی انصاف نیوز

آغاز دریافت آثار نخستین جشنواره زن، خانواده، رسانه

دریافت آثار نخستین جشنواره زن، خانواده، رسانه آغاز شد.

به گزارش انصاف نیوز دبیرخانه نخستین جشنواره زن، خانواده، رسانه با اعلام این خبر افزود، در یافت آثار این جشنواره که از امروز آغاز شده است تا تاریخ ۳۰ خرداد ۹۵ ادامه خواهد داشت و تاریخ مذکور به هیچ وجه قابل تمدید نیست.

طی این اطلاعیه نخستین جشنواره زن، خانواده، رسانه در قالب های خبر، گزارش خبری، گزارش تحلیلی و توصیفی، مصاحبه، مقاله، یادداشت و سرمقاله، عکس و عکس نوشت، طرح و کاریکاتور و با موضوعات اقتصاد، اجتماع، فرهنگ و سیاست از امروز آغاز و به آثار برگزیده پس از بررسی و داوری توسط کمیته داوران در مرداد ماه سال جاری جوایز ارزنده ای اهدا خواهد شد.

علاقمندان برای شرکت در این جشنواره می توانند با مراجه به پورتال معاونت امور زنان و خانواده ریاست جمهوری به آدرس www.women.gov.ir نسبت به ثبت نام اقدام کنند.

متن كامل فراخوان به شرح زير است :
به نام خدا
فراخوان نخستین جشنواره زن ، خانواده و رسانه

نخسیتن جشنواره زن ، خانواده و رسانه با هدف تقویت رویکرد رسانه ها به موضوع زنان و خانواده ، ظرفیت سنجی ، آسیب شناسی ، ارزشگذاری و تقویت تلاشها و ترغیب خبرنگاران و فعالان رسانه ای حوزه زنان وخانواده به عنوان کنشگران توسعه توسط کارگروه رسانه معاونت امور زنان و خانواده ریاست جمهوری و دفتر مطالعات و برنامه ریزی رسانه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار خواهد شد.
بدین وسیله تمامی روزنامه نگاران ، خبرنگاران ، نویسندگان و پژوهشگران فعال در روزنامه ها ، نشریات ادواری، خبرگزاری ها ، شبکه ها و پایگاههای اطلاع رسانی اعم از مکتوب و مجازی می توانند مطابق با شیوه نامهنخستین جشنواره زن ، خانواده و رسانه با ارائه مطالب خود در این جشنواره شرکت نمایند .

محورهای پیشنهادی جشنواره با تاکید بر زنان و خانواده:
۱- اقتصاد
سرپرستی خانوار ، اشتغال ، کارآفرینی ، مشارکت اقتصادی ، مهارتهای شغلی
۲- اجتماع
سرمایه اجتماعی ، حقوق ، هویت ، قومیت ، آسیب های اجتماعی، محیط زیست ، سلامت و بهداشت ، ورزش ، صلح و مدارا
۳- فرهنگ
دین ، تعلیم و تربیت، هنر ، اخلاق ، ارزشها و هنجارها
۴- سیاست
احزاب، انتخابات، تشکل های سیاسی، مدیریت، دولت، قانونگذاری، روابط بین الملل، سازمان های بین المللی، مشارکت سیاسی

قالب های آثارقابل بررسی درجشنواره عبارتند از :
-​تیتر
-​خبر
– گزارش خبری
-​گزارش تحلیلی و توصیفی
-​مصاحبه
-​مقاله
-​یادداشت وسرمقاله
-​عکس و عکس نوشت
-​طرح وکاریکاتور
دوره زمانی آثار منتشره : مهر ماه ۹۲ لغایت پایان اسفند ۹۴
مهلت ارسال آثار : اول تیر ماه ۹۵
شایان ذکر است جزییات و اخبار تفصیلی و همچنین شیوه نامه اجرایی و سایر ملزومات مورد نیاز علاقمندان به شرکت در این جشنواره از طریق سایت ثبت نام در جشنواره به آدرس women.gov.ir اطلاع رسانی می شود .

انتهای پیام

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن