پیامک عجیب سازمان بازنشتگی کشوری

عباس شفیعی، بازنشسته، در پیامی ارسالی به انصاف نیوز با انتقاد از سازمان بازنشستگی کشوری نوشت:

«سلام‌. اطلاعیه‌ی زیر پریروز برای کلیه‌ی بازنشستگان از طرف سازمان بازنشستگی کشوری به‌صورت پیام کوتاه ارسال شده است. این سازمان با همکاری بانک ملت، همه‌ی بازنشستگان را‌ بدون اطلاع و رضایت بیمه کرده و حق بیمه را هم از اول سال از حقوق بازنشستگان کسر خواهد کرد. بعد اعلام کرده هر کس نمی‌خواهد از طریق سایت سازمان اعلام انصراف نماید. با عنایت به اینکه بسیاری از بازنشستگان سواد دنیای مجازی ندارند، مجبورند علیرغم عدم رضایتشان هر ماهه، حق بیمه را با کسر از حقوقشان پرداخت نمایند. سازمان بازنشستگی کشوری اعلام نماید بر اساس کدام عرف و قانونی، بدون رضایت بازنشستگان‌ در حقوقشان تصرف کرده است؟ درست آن است که ابتدا اعلام کنند سازمان چنین خدمتی را برای بازنشستگان در نظر گرفته، هر کس می‌خواهد از این بیمه بهره مند شود ثبت نام کند.»

متن پیامک ارسالی به بازنشستگان:

«بازنشسته گرامی، به منظور رفاه حال شما، قرارداد بیمه تکمیلی عمر و حوادث منازل مسکونی (سیل، زلزله، آتش سوزی) با در نظر گرفتن شرایط ویژه با بیمه ملت منعقد شده و نظر به شرایط مناسب آن، کلیه بازنشستگان و وظیفه بگیران تحت پوشش قرار گرفته‌اند. در صورت عدم تمایل به بهره مندی از این خدمات، می توانید حداکثر تا تاریخ ۱۵ اسفند ۹۹ با مراجعه به آدرس sabasrm.ir/life  انصراف خود را اعلام‌ نمایید. تلفن راهنمایی: ۰۲۱۲۵۰۰»

خبر تکمیلی از بیمه عمر تکمیلی بازنشستگان، ۷ اسفندماه:

در پی پیامک ارسالی به بازنشستگان در مورد بیمه‌ی عمر تکمیلی که با واکنش‌‌هایی از سوی آنان مواجه شد، مدیرکل امور فرهنگی و اجتماعی سازمان بازنشستگی کشوری در توضیحی نوشت:

با سلام و تشکر از همه بازنشستگان معزز و مدیران ستادی و استانی که بصورت حضوری و مجازی در جلسه وبینار امروز حضور و شرکت داشتند.

به اطلاع می‌رساند جلسه از ساعت ۱۶ تا ۱۹ ادامه داشت و بعد از توضیحات اینجانب بازنشستگان عزیز به طرح نظرات خود پیرامون قرارداد بیمه عمر و حادثه پرداختند و نهایتا جلسه با موارد زیر جمع بندی شد.

۱- مقرر شد سامانه انصراف تبدیل به سامانه ثبت نام شود و بازنشستگان با مراجعه به سامانه در صورت موافقت با بیمه عمر و حادثه صبا ثبت نام انجام دهند.

۲- مقرر شد قرارداد برای مدیریت های استانی ارسال شود تا در جلسات مشترک با نماینده بیمه ملت و کانونها طرح و ارائه نمایند.

۳- مقرر شد زمان ثبت نام تا ۱۲/۲۷ تمدید شود.

۴- مقرر شد زمان شروع قرارداد از ۱فروردین ۱۴۰۰ باشد.

باتشکر، محمود مرتضایی فرد، مدیرکل امور فرهنگی و اجتماعی

انتهای پیام

نوشته های مشابه

پیام

  1. چرا چرا بدون مشورت و اجازه این کارو با یه فرهنگی انجام‌میدین؟چرا ما باید انصراف بدیم با این نت ضعیف و داغون.؟اصلا اینم مثل خیییلی از کارای دستتون اشتباه محضه.نکنین والا خدارو خوش نمیاد.اصلا نمدونم چطور انصراف بدم؟

   14
   1
  2. سلام .من هم دیروز اتفاقا شوکه شدم از این پیام .مگه میشه چنین چیزی.معمولا پیام میدن هرکس میخواد بیمه بشه بره توسایت وثبت نام کنه.چرا درخواست وام و که میدونید همه احتیاج دارن واطلاعات همه رو دارین اسم همه رو رد نمیکنین بعد بگین کسی نمیخواد مثلا شماره ملی شو بفرسته به این شماره .خیلی جالب بود.

   24
   1
 1. جالب اینه وقتی با شماره اعلام شده یعنی ۲۵۰۰ تماس میگیری بطور معمول ۴۰ نفر در نوبت پاسخگویی قرار دارن، یعنی باید حدود یکساعت گو
  شی دستت باشه، بنظر. میاد غیر از قرارداد با بیمه ملت با مخابرات هم قرار داد بستن

  50
  2
 2. سلام تعدادی از بازنشستگان تحت پوشش بیمه تکمیلی دی از سوی بنیاد شهید می باشند(به دلیل جانبازی، ایثارگری،… ) تکلیف آنها چه میشود آیا هر دو جا باید بیمه شوند؟

  17
  3
 3. این یک نوع کلاهبرداری آشکاره تو روز روش جیب بازنشستگان را دارد خالی میکند، یک بیمه راه اندازی کرده غیر قانونی حالا داره کتر غیر قانونی انجام میدهد ، ما بازنشستگان بیمه تکمیلی داریم ایشان روی بیمه تکمیلی دوباره بیمه تکمیلی دیگری دارد ایجاد میکند، اگر شما هدفتان کمک کردن به بازنشستگان از نظر هزینه درمان است میتوانید با بیمه آتی سازان کمی تامل داشته.

  47
  3
  1. دوست عزیز با این حقوق کم معلمان شاید این نوع بیمه های مکمل بهتر هم باشد.شما فکر میکنید چند درصد معلمان بیمه اتش سوزی و سیل و زلزله داشته باشند.؟و با این امار بیشمار حوادث و سیل و خصوصا زلزله در ایران شاید بنوعی توفیق اجباری هم باشد.که خدای ناکرده زمان بروز حوادث دست و بالمان خالی نباشه..اما در مورد همکاری که نوشته بودند بیمه های موازی دارند،بعرض میرسانم پرداخت غرامت نیز بصورت موازی خواهد بود.از طرفی مرگ حق است و بیمه عمر با این وضعیت گرانی تا سقف ۵۰ یا ۱۰۰ میلیون کار بسیار عقلایی است.باید بفکر ورثه بیچاره هم بود…
   ایکاش همکارن بجای اعتراض به این بیمه اندک به سقف حقوقی خود نسبت به کارمندان بانکی و دارایی و …. غیره معترض باشند.
   درپناه حق

   3
   10
 4. با سلام خواهشا ی فکری برای جا ماندگان سازمان ویا بازماندگان اخراجی فوت شد کنید خیلی حقوق کمه

  7
  3
  1. پدر بنده هم فرهنگی بازنشسته هستند و از چند روز پیش که این پیامک واسشون اومده ذهنشون درگیر شده، متاسفانه نه گوشی هوشمند دارند و نه دسترسی به اینترنت و اگر من متوجه نمیشدم، تو این شرایط کرونا میخواستن برن اداره آموزش و پرورش ببینن جریان چیه که یک وقت از حقوقشون کسر نشه. شماره تلفنی هم که دادن پاسخگو نیست.

   8
   1
  2. لطفاً مرجعی حقوقی و قانونی این مسئله را پیگیری کنند،چون من زیرپوشش بیمه تکمیلی و خدمات درمانی هستم و نیازی به بیمه ملت ندارم،شماره ۲۵۰۰وسایتی که اعلام کرده اند پاسخ گو نیست

   8
   1
 5. خدا ازتون نگذره که در چندر غاز حقوقی که بهمون میدن بدون اجازه دخل و تصرف مینمایید

  30
  3
 6. بله دقیقا درسته . برای مادر من هم که بازنشسته هست این پیام اومده و از هیج جا خبر نداشت و از من پرسید من بدون اطلاع بودم . واقعا دیگه دیوار کوتاه تر پیدا نکردن برای پر کردن جیب بیمه ملت … اول زوری زوری سهام بیمه ملت دادن حالا خود بیمه ؟؟؟؟

  21
  3
 7. با سلام.
  من وظیفه بگیر پدر هستم .خواهشا اینقدر بازنشسته هارو اذیت نکنید .همین حقوق چندرغازهم هی میخواین ۱۰۰ قسمت کنیداگه راست میگید چرا بدون پرسیدن نظر ۱ میلیون پیش فرض نمیریزید به حساب .چرا همش میخواین با یه ترفندی برداشت کنید .

  24
  6
 8. بادرود فراوان بازنشسته کشوری، متولد ۱۳۲۳ دارای سابقه ۳۰ سال و ۹ ماه و۱۸ روز در کادر آموزشی وتعریف خود نکرده باشم معلم نمونه در مدرسه نمونه مردمی بوده حق بیمه عمر ومابه التفاوت زیر۷۰سال را طبق قانون هرساله پرداخته ام سؤالی ازجنابان آقایان دکتر افتخاری وآقای مرتضایی فرد دارم، چگونه است که طبق قرارداد منعقده با بیمه ملت بنده را مشمول بیمه عمر ازنوع ۳کرده واز طرفی قوانین رازیر پا گذاشته وقانون را عطف به ماسبق کرده اندبعلاوه طبق چه ضابطه وقانونی برای جان بیمه شدگان ازجمله بنده درجه بندی کرده ونرخ گذاری کرده‌مرا در زمره بیماران سخت اعصاب قرار داده وبرای جان عده‌ای از بیمه شدگان ازجمله جان من نرخ درجه ۳ تعیین نموده اند مطمئن باشید اینجانب تا زمان احقاق حق خود ازطریق مقام معظم رهبری، قوه قضائیه و مجلس محترم از پای نخواهم نشست. با پوزش و تشکر بازنشسته ۷۵ ساله آموزش وپرورش

  17
  2
  1. این نوع پوشش بیمه ای در واقع نوعی زد و بند بین مسئولین صندوق و یک شرکت بیمه است و تمامش سود برای شرکت بیمه و پورسانت برای اونایی است که قرار داد بسته اند . موقع حادثه و آتش سوزی هم به هزار بهانه از تعهدشان در می روند . اگر راست می گویید چرا بیمه دندانپزشکی برای بازنشستگان نمی بندید ؟

   11
   1
 9. این اولین بار نیست که دست به چنین دزدی‌هایی می‌زنند و همه ساکت فقط نظارگر می‌باشند. وگرنه اگر کشور صاحب داشت کسی به خودش جرأت چنین اعمالی را نمی داد.انقدر به بهانه مبارزه با کشورهای متخاصم چشمهایشان را به روی خلافکاری ها بسته اند که هر روز شاهد چپاول یکی از سران مافیایی که منافع بسیاری در یک طرح چنین دزد مآبانه دارد. … این روش کشور داری نیست

  25
  3
 10. جنایت بدتر از داعش بر علیه بازنشستگان…. هدف صرفا چپاول وغارت است .نه بیمه مزخرف…. دفترچه های بیمه سلامت وتکمیلی با کسر مبالغ هنگفت هیچ خدمتی ارائه نمی دهند جز بستری شدن وعمل که منجر به مرگ میشود درنهایت

  23
  3
 11. با سلام
  بنده هم بازنشسته هستم و کاملا با نظر همکار بازنشسته موافق هستم. متاسفانه صندوق بازنشستگی توسط افرادی اداره می شود که هیچ سنخیتی با بازنشستگان ندارند .وحتی یک نفر بازنشسته هم در مدیریت آن سازمان نقشی ندارد.به همین خاطر مدیران آن درد مشترکی با ما بازنشسته ها ندارد و کاملن بیگانه هستن و حقوق نجومی میگیرند .
  اگه صندوق بازنشستگی دلش برای ما بازنشسته ها سوخته ده ها مورد اورژانسی وجود دارد که همه بازنشستگان با دل و جان خواهان اجرای آن هستند اما به هیچکدام وقعی گذاشته نشده.از جمله:
  # یک گروه تشویقی مخصوص بازنشستگان قبل از سال۹۶
  # حق ایثارگری
  # قانون مدیریت خدمات کشوری.که توسط صندوق پیگیری نمیشود.
  # حق مناطق جنگی و امنیتی
  @ شفاف سازی آیتم های حقوقی
  # ارتقا کیفی بیمه تکمیلی
  # عضویت تعدادی بازنشسته در هیات مدیره صندوق و حضور نمایندگان بازنشسته ها به عنوان ناظر بر عملکرد صتدوق.
  # شفاف سازی سود و هزینه و کارکرد بیش از ۴۰ شرکت و سازمان و هلدینگ که مشخص نیست چه می شود.
  # بهبود امور رفاهی بازنشستگان به معنای واقعی
  # پیگیری قانون همسان سازی حقوق بازنشستگان
  # پیگیری حق جذب و فوق العاده ویژه بازنشستگان بهداشت و درمان
  # سختی کار بازنشستگان آموزس و پرورش و بهداشت و درمان
  #وووو ….
  مطالبان بحق بازنشستگان آنقدر زیاد هست که حتی یکی هم اجرا شود در زندگی کمر شکن امروز موثر است .اما دریغ از یه عملکرد درست!!!

  9
  2
 12. باسلام اصلا عجیب نیست این عمل ۷سال پیش ذرسطح ملی انجام شد،برای یارانه کسانیکه موفق به ثبت نام نشدنددلیل برانصراف دانستتدوامثال من که فقط معادل ۱۰روزحقوق حداقلی تامین اجتماعی دریافتی دارند اژیارانه محروم شده وامسال یارانه معیشتی هم تعلق نگرفت واه پناله وفغانمان راهم گوش ظنوائی برای پذیرفتنش نبود. پس هیچ جای تعجب نیست!

  16
  1
 13. متاسفانه سازمان بازنشستگی کشوری خیلی ازاین مواردراخودسرانه انجام می‌دهد، بجای اینکه پیگیرحق وحقوق مغفول مانده باشدقراردادهایی ازطرف بازنشستگان منعقد میکندکه نه تنهاسودی ندارد بلکه بعضا لطمه به شخصیت آنان است وخیلی هم باافتخاررسانه ای می کندمانندهمین بیمه، قرارداد برای خریدکفش ملی، استخدام فرزندان بازنشسته درفروشگاه افق کوروش، تخفیف خرید محصولات لبنی، قراردادفروش محصولات شرکت انتخاب باقیمت۲۰درصدبالاترازنرخ فروشگاهی…
  ای کاش بجای این کارهافکری برای سفره های کوچک شده بازنشسته هاوشرمندگیشان دربرابرخانواده می کردند، افرادتحصیل کرده ای که ۳۰سال ازعمرشان رابرای خدمت به این جامعه صرف نموده اند، کسانی که بیشترشان جانباز یارزمنده دفاع مقدس هستند وخادم این ملت،، ای کاش…

  21
  2
 14. سازمان بازنشستگی دو سال پیش هم همینکارو کرد و بدون اجازه بازنشستگان ، با کسر مبلغی از حقوق ، بیمه مکمل عمر را در فیشهای حقوقی لحاظ کرد و کسی هم جواب درستی نداد. آخه من بازنشسته بیمه بعد از مرگم را برای چی میخوام؟؟؟

  22
  3
 15. ۸مگرصندوق ذخیره فرهنگیان هم همینجوری همه فرهنگیان عضو نکردند وحچه ابراختلاس ه گرهای پول نخوردند واعضا بیچاره رو بایک صدم سرمایه خودشون تسویه نکردن چیه بگیم

  17
  1
  1. پدر بنده هم فرهنگی بازنشسته هستند و از چند روز پیش که این پیامک واسشون اومده ذهنشون درگیر شده، متاسفانه نه گوشی هوشمند دارند و نه دسترسی به اینترنت و اگر من متوجه نمیشدم، تو این شرایط کرونا میخواستن برن اداره آموزش و پرورش ببینن جریان چیه که یک وقت از حقوقشون کسر نشه. شماره تلفنی هم که دادن پاسخگو نیست.

  2. .آقای مدیرعامل صندوق آقای افتخاری قدری خجالت بکشید باحقوق بازنشسته هاقمارنکنید همین حالاش من بشخصه چهارنوع به عناوین مختلف کسر حق بیمه عمروتکمیلی وغیره ازحقوقم دارم . سیرنشدین ؟ هنوزم جادارین؟!!! بسه دیگه زرنگ بازی تاکِی ؟

  1. برای باز شدن سایت، فقط یک بار کلیک کنید و منتظر بمانید حتی اگر ظاهرا تغییری ایجاد نمی شود. حدود یک دقیقه صبر کنید.

   1
   2
 16. سازمان بازنشستگی به فکر جیب خود است نه نفع بازنشسته ها.لطفا مراجع قضایی ورود کنند که ما سر پناهی جز قانون نداریم.

  21
  1
 17. بله کاملا درسته و یک عده ای انگار بالا سر صندوق نشستن [برای حیف کردن پول] . بازنشستگی چنین اجازه ای ندارد .

  18
  1
 18. سلام برای ما هم این پیام از سازمان بازنشستگان کشوری آمده منم میخوام انصراف بدم ولی هر کاری میکنم سایت بالا نمیاد الان ما باید چکار کنیم تورو خدا یکی جلو اینارو بگیره چه وضعشه آخه شاید کسی مثل من نخواد بیمه ملت بشه ما که بیمه تکمیلی داریم همون یذره حقوقیم که دارن بهمون میدن مخوان ازمون بگیرن

  18
  1
 19. فکر پورسانت و جیب مبارک هستند وگرنه اصل و اساس برای عضویت تقاضاست و اگر جنبه مالی دارد حتما تقاضای کتبی.کلاهلرداری مدرن

 20. وقتی در یک مملکت قانون مظلومترین و ابزار و وسیلەای برای ترقی فرصت طلبان و سودجویان باشد باید انتظار هر نوع سوءاستفاد ، اختلاس ، چپاول و … را داشت .

 21. به نظر من در این کار هیچ گونه سودی برای بازنشستگان نیست فقط یک نوع دزدی اشکار است من راضی به این کا نیستم سایتی هم اعلام کردند هیچ باز نمی شود پس کلکی در کار است

 22. سلام ، این پیامک‌ها و این قراردادها نشانه تبانی و رانتی هست که با حقوق ناچیز قشر بازنشسته انجام میشه ، وارد سایت هم که میشی برای انصراف ، لینک فعال نیست که انصراف رو ثبت کنه ،، با این روش کاسبی به اسم خدمت ممکنه دهها یا صدها هزار نفر از بازنشستگان ناخواسته در دام این تجارت کثیف بیمه و سازمان گرفتار بشن و سودهای سرشار نصیب افراد پشت پرده بشه ، بهر حال کار درستی نیست که اول بدون هماهنگی و کسب اجازه با پول و امتیاز کسی برایش کالایی رو بخری بعد بهش بگی اگه نمی‌خوای تا فلان تاریخ وقت داری پسش بدی ،، اینها فکر کردن مردم خودشان بلد نیستن با بیمه ها قراداد ببندند ، الان که شرکتهای بیمه در هر اداره و مکانی در بخشهای خصوصی و دولتی بساط دارن و تبلیغات میکنند چه لزومی داره این قراردادهای مشکوک و غیر قانونی رو با سرمایه بازنشسته انجام بدن ،،،

 23. با سلام. آقای دکتر توبخت و صندوق بازنشستگی عنایت خاصی به بازنشستگان در اجرای همسانسازی بعد از ده سال داشتند و این طرح نیز مطمئنا در جهت رفاه بازنشستگان بوده است بنده بالشخصه از این طرح تشکر میکنم هرچند که لازم بود بدون تصرف در مستمری بازنشستگان و ثبت نام اختیاری این طرح اجرا میگردید.

  1
  2
 24. اون بازنشسته عزیز راست میگه مگر شما قیم ماهستید مگه شمافضولید اگه راست میگید بگویید به حساب هر بازنشسته مقداری ماهیانه پول واریز خواهیم کرد هر کس نمیخواد توسط مجازی اعلام کند.. یعنی مردم راانقدر ابله حساب کردید…. خودتونید

 25. منزل بنده و ۸ نفر دیگر در تاریخ ۱۳۹۶/۳/۱۳ در بلوار نصر شیراز منفجر شد چهار سال است تمام دادگاه ها را دویدیم هیچ فایده ای نداشته به بیمه های ایران و آرمان هم مربوط می شده بخاطر دریافت وام، بیمه آتش سوزی هم بوده بیمه عمر هم برای تضمین پرداخت اقساط از ما کسر شده، و در حالیکه آپارتمانمان و کلیه وسایل زندگی را ازدست دادیم و اعضای خانواده هم تماماً مصدوم و بعضاً دچار نقص عضو شدند ووام را هم با هر بدبختی که بوده تسویه نموده ایم. اکنون پس از ۴ سال دوندگی آب پاکی را روی دستمان ریختن و گفتند شاملتان نمی شود به چه امیدی و چگونه به بیمه اعتماد کنیم؟ دیگر به هیچ وجه به بیمه اعتماد نداریم و نمی‌خواهیم از حقوقمان کسر شود از خیر بیمه گذشتیم خواهشاً شر نرسانید، شر نرسانید، شر نرسانید…

 26. با سلام بنده بازنشسته آموزش وپرورش هستم .اینگونه اقدامات جهت سر کیسه کردن این قشر زحمت کشیده است مگر سازمان بازرسی یا ارگانی نیست که نسبت به اینگونه اخاذی ها اقدامی انجام دهد .پس هرکسی یا هر سازمانی میتواند این نوع کلاهبرداری را انجام دهد .وقتی سازمان بازنشستگی که باید حامی بازنشستگان باسد ابنجور کلاهبرداری را در روز روشن انجام مبدهد از بقیه جه انتظار هست

 27. سلام… پدر من در سن ۷۲ سالگی فوت کردند… وقتی برای بیمه عمر مراجعه کردیم گفتند بیمه عمر تا ۷۰ سالگی تعلق میگیرد.. یعنی اگر پدرم در ۷۰ سالگی فوت میکرد شما بیمه عمر میشد… این در حالی هست که سازمان تا زمان فوت ایشان یعنی تا ۷۲ سالگی بابت بیمه عمر از حقوق ایشون حق بیمه عمر کسر کرده… حالا اگه بیمه عمر تا ۷۰ سالگی شامل خانواده افراد فوت شده میشود چرا پس از ایشان تا ۷۲ سالگی بیمه عمر کسر کرده اند… ایشون بازنشسته کشوری بودند…. ممنون

 28. با سلام و خسته نباشید به شما سروران گرامی لطفا به فریاد باز نشسته های تامین اجتماعی برسید به خدا با این حقوق نمی شود زندگی کرد فقط منتظریم تا کی بمیریم و از این همه بی عدالتی راحت بشیم لطفا لطفا پیگیری نمایید ممنون ممنون ممنون ممنون میشم اختلاف حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی با لشگری و کشوری بین سه میلیون تا شش میلیون تومان شده لطفا به فریاد باز نشسته های تامین اجتماعی برسید ❤️ ❤️

 29. اقایان روستازادگان دیگری باز نکنید دروغ پشت دروغ سال۹۷ فرزندم براثر برق گرفتگی فوت و مبلغ یک میلیون یکصدوهشتاد بعنوان کمک هزینه فوت تصویب که بازپرداخت نشده وبه هرکجا نامه نوشتم گفتند مربوط به ما نیست و الان این مبلغ شاید یک پنجم هم ارزش نداشته ولی هنوز خبری نیست چراشماچنین مسایلی را دنبال نمی کنید اقاجان ما بازنشستگان بیمه شمارانمی خواهیم لطفا شبها بخوابید و نقشه برای چندرقاز حقوق مانکشید

 30. پدر بنده هم فرهنگی بازنشسته هستند و از چند روز پیش که این پیامک واسشون اومده ذهنشون درگیر شده، متاسفانه نه گوشی هوشمند دارند و نه دسترسی به اینترنت و اگر من متوجه نمیشدم، تو این شرایط کرونا میخواستن برن اداره آموزش و پرورش ببینن جریان چیه که یک وقت از حقوقشون کسر نشه. شماره تلفنی هم که دادن پاسخگو نیست.

  2
  1
 31. دوست عزیز با این حقوق کم معلمان شاید این نوع بیمه های مکمل بهتر هم باشد.شما فکر میکنید چند درصد معلمان بیمه اتش سوزی و سیل و زلزله داشته باشند.؟و با این امار بیشمار حوادث و سیل و خصوصا زلزله در ایران شاید بنوعی توفیق اجباری هم باشد.که خدای ناکرده زمان بروز حوادث دست و بالمان خالی نباشه..اما در مورد همکاری که نوشته بودند بیمه های موازی دارند،بعرض میرسانم پرداخت غرامت نیز بصورت موازی خواهد بود.از طرفی مرگ حق است و بیمه عمر با این وضعیت گرانی تا سقف ۵۰ یا ۱۰۰ میلیون کار بسیار عقلایی است.باید بفکر ورثه بیچاره هم بود…
  ایکاش همکارن بجای اعتراض به این بیمه اندک به سقف حقوقی خود نسبت به کارمندان بانکی و دارایی و …. غیره معترض باشند.
  درپناه حق

  1
  3
 32. سلام من امروز برای انصراف وارد سایت شدم و دیدم نوشته بود بیمه ای به شما تعلق نخواهد گرفت در صورت تمایل ثبت نام و یکی از طرح هارو انتخاب کنید. یعنی دیگه لازم نیست انصراف بدم؟ چند وقت دیگه یکدفعه ای بیمه رو برام فعال نکنند؟

  3
  1
 33. سلام نگران نباشید امروز در سازمان بازنشیتگی بودم گفتند هر کسی تمایل به ثبت نام در بیمه ملت ندارد ثبت نام نکند و در همان بیمه قبلی باقی بماند .

 34. .آقای مدیرعامل صندوق آقای افتخاری قدری خجالت بکشید باحقوق بازنشسته هاقمارنکنید همین حالاش من بشخصه چهارنوع به عناوین مختلف کسر حق بیمه عمروتکمیلی وغیره ازحقوقم دارم . سیرنشدین ؟ هنوزم جادارین؟!!! بسه دیگه زرنگ بازی تاکِی ؟

  3
  2

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا