انتقاد یک مقام سپاه از تضعیف دستگاه‌های اجرایی

سردار خرمدل، فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد گفت: رسانه ها از تضعیف دستگاه های اجرایی استان که در حال خدمات رسانی به مردم زلزله زده سی سخت مرکز شهرستان دنا هستند، خودداری کنند.

به گزارش ایرنا؛ ۸سردار حمید خرم دل روز پنجشنبه در این باره اظهار داشت: تضعیف هر نهادی یا سازمانی در این شرایط باعث از دست رفتن روحیه جهادی تیم‌های خدمت‌رسان می‌شود.

وی افزود: هلال احمر ،کمیته امداد، بهزیستی، سپاه بسیج و همه دستگاه های اجرایی استان در زلزله سی سخت پای کار هستند و نباید خدمات فرد و دستگاهی تضعیف شود.

سردار خرم دل تصریح کرد: در سپاه در هر حالی باید کنار مردم باشیم و وظیفه شرعی و قانونی ماست.

وی ادامه داد: با توجه به شرایط خاص شهر سی سخت توجه ها و کمک ها متمرکز شده اند اما خدمات به روستاهایی که خسارت دیده اند نیز می رسد.

فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد عنوان کرد: شغل مردم سی سخت  باغداری و کشاورزی است به همین دلیل بسیج جامعه مهندسین مامور شده که خسارت وارد شده در این بخش را ارزیابی کند و بازسازی لازم در طرح های کشاورزی آسیب دیده صورت گیرد.

سردار خرمدل افزود: مسئول بسیج جامعه پزشکی سپاه فتح را مامور کرده ایم که خانه هایی که دارای افراد معلول هستند را شناسایی و مبالغی برای داروها و تغذیه آنها اختصاص دهیم.

فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد ابراز داشت: ۱۵۰۰ وسیله گرمایشی از سوی بنیاد علوی و ۵۰۰ مورد دیگر نیز از سوی یک موسسه دیگر بین زلزله زدگان سی سخت توزیع شده است.

وی بیان کرد: به مردم سی سخت قول می دهیم تا زمانی که نیاز باشد در کنار آنها خواهیم بود .

سردار خرم دل تصریح کرد: موسسه مسکن بسیجیان اعلام کرده اند در بحث آوار برادری کمک می کنند و ماشین آلات خود را اعزام خواهند کرد .

وی تاکید کرد:در جلسه ای با سردار سلامی داشتیم مقرر شد سپاه و بسیج مسکن ۱۳۰ خانوار مددجوی کمیته امداد و ۵۰ خانوار مددجوی بهزیستی را بازسازی کنیم و به استاندار و کمیته امداد و بهزیستی نیز اعلام کرده ایم .

فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد در ادامه با اشاره به خدمات پزشکی ارائه شده از طرف سپاه فتح استان در شهرستان زلزله‌زده دنا، گفت: حدود ۷۵۰ بیمار خاص در شهرستان دنا شناسایی شده ‌که بسته های معیشتی به همراه کمک هزینه تامین دارو به این خانواده ها اهدا می‌شود.

سردار خرم دل در پایان از توزیع بیش از ۴۰۰۰ بسته معیشتی بین خانواده‌های شهرستان دنا خبر داد و گفت: در حوادث مشابه نظیر زلزله بم و کرمانشاه مردم و نظام توان و مشارکت خود را به خوبی به اثبات رسانده‌اند و سپاه تا آخرین لحظه در کنار مردم خواهد بود.

انتهای پیام

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا