پیشنهاد پزشکیان برای کنترل شیوع کرونا

مسعود پزشکیان، نماینده‌ی مردم در مجلس با بیان اینکه باید با کنترل شدید، کرونا را از بین ببریم، گفت: باید حداقل یک ماه و نیم کامل سیستم‌ها کنترل شود و بیماری کرونا مهار گردد.

نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار الف با بیان اینکه همه باید از مصوبات ستاد ملی کرونا تبعیت کنند، اظهار داشت: تبعیت از مصوبات این ستاد دستور مقام معظم رهبری است.

وی تأکید کرد: تصور من این است که برای کنترل بیماری کرونا باید با قدرت برخورد شود و حداقل یک ماه و نیم به صورت جدی بیماری کنترل شود و محدودیت‌هایی برای کنترل بیماری ایجاد گردد.

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس با بیان اینکه باید در این شرایط سخت به افرادی که آسیب‌پذیر هستند و امکانات لازم ندارند کمک شود، گفت: طرح شهید سلیمانی که در کشور به راه افتاد و به اقشار آسیب‌پذیر کمک می‌شد، طرح خوبی است. با ایجاد محدودیت ها، می‌توان برای افرادی که امکانات لازم را ندارند تغذیه مثل گوشت و نان در اختیار آنها قرار داد.

پزشکیان تأکید کرد: باید مرزها را به شدت کنترل کنیم وگرنه بیماری در کشور همچنان وجود خواهد داشت.

وی با بیان اینکه شغل های زیادی در کشور تعطیل و افراد زیادی هم بیکار شده‌اند، تصریح کرد: هر حرکتی که در آن تجمع مردمی وجود داشته باشد برای کنترل بیماری مضر است و بیماری همچنان وجود خواهد داشت.

انتهای پیام

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا