آیا تاکنون از خدمات نئوبانک‌ها استفاده کرده‌اید؟

  • خیر (78%, 109 رای)
  • بله (22%, 31 رای)

جمع آرا: 140

Loading ... Loading ...

آمریکا آماده بازگشت فوری به برجام است، اگر.‌‌‌..

نماینده ویژه دولت بایدن در امور ایران گفت: آمریکا در صورت بازگشت ایران به تعهدات برجامی آمادگی دارد که فوراً به این توافق بازگردد.

به گزارش فارس، «رابرت مالی» نماینده ویژه ایالات متحده در امور ایران در مصاحبه با شبکه «صدای آمریکا» (VOA)، بار دیگر با تکرار اظهارات مقام‌های آمریکایی درباره تلاش دولت «جو بایدن» برای رسیدن به توافقی فراتر از برجام گفت: «برجام نشان داده است که یک توافق شکننده و ضعیف است و ما معتقدیم که (این توافق) می‌تواند باید یک توافق تکمیلی (بعدی) تقویت شود».

وی همچنین در بخشی از این گفت‌وگو بار دیگر همچون دیگر مقام‌های ارشد آمریکا برای بازگشت دولت بایدن به برجام شرط‌گذاری کرد و گفت که «آمریکا در صورت بازگشت ایران (به تعهدات برجامی) آمادگی دارد که فوراً به این توافق بازگردد».

نماینده آمریکا در امور ایران با این حال ضمن ابراز امیدواری برای دستیابی زودهنگام به توافقی جدید با ایران گفت: «ما خواهان توافقی هستیم که نفع هر دو طرف و همچنین کشورهای منطقه باشد و چنین توافقی پایدارتر است».

مالی در بخشی از این مصاحبه علی رغم آنکه توافق هسته‌ای ایران و ۱+۵ (آمریکا، انگلیس، فرانسه،‌ روسیه، چین بعلاوه آلمان) را یک توافق شکننده توصیف کرد اما در بخشی دیگر از آن به عنوان دستاوردی عظیم برای طرف‌های مذاکره‌کننده نام برد.

وی در این خصوص توضیح داد: «برجام یک دستاورد عظیم برای ایران و ۱+۵ بوده است و می‌خواهیم به یک توافق بهتر از آن برسیم».

انتهای پیام

دیباچه

نوشته های مشابه

یک پیام

  1. هیچ کشوری سلاح هسته ای ندارد نه امریکا ، نه روسیه و نه هیچ کشور دیگری

    سلاح هسته ای فقط برای ایجاد رعب و وحشت در دل ملتها ایجاد می شود تا به راحتی انها را به بردگی بگیرند

    و در واقع سلاح هسته ای همان اقا گرگه دوران کودکی ماست

    سلاح هسته ای و انرژی هسته ای یک داستان دنباله دار و پایان ناپذیر است. 4 سال با خروج از برجام ترامپ