حمله‌ی تندروها به «فرشتگان نینجا»

حمله‌ها به گروه «فرشتگان نینجا» که در برنامه‌ی عصرجدید اول شده‌اند به شکل عجیبی ادامه دارد؛ حمله‌هایی از سوی کسانی که تندرو خوانده می‌شوند.

به گزارش انصاف نیوز، حتی لباس گروه فرشتگان نینجا که از یک مربی و تعدادی دختر نونهال نینجاکار تشکیل شده‌اند، مورد حمله‌ی تند قرار گرفته است.

یکی از کاربران توییتر لباس آنها در شب فینال این مسابقه را ترویج همجنس‌گرایی تشبیه کرده و نوشته است: «اجرای سند 2030 به روایت تصویر… عصر_جدید».

صالح، یک کاربر دیگر در پاسخ به او نوشته است: «تنها واکنش محترمانه و منطقی ای که میتونستم به این حجم از نمود بیماری عمیق ذهنی بدم آنفالو کردن بود که انجام دادم. خدایا دینت رو از دست مثلا دیندارانت نجات بده»

یکی دیگر نوشته است: «دقیقا کجای سند ۲۰۳۰ ارتباطی به قضیه ای که شما مد نظرته داره؟ با ذکر بند لطفا! نقل قول از این و اونم نمیخواد. سریع. اگر نمیدونی هم توییت رو پاک کن»

سعید در تایید توییت نوشته است: «نماد همجنسگرايان (دگرباشان) با ظرافت بعضی رنگها را جابجا کردن واقعا باعث تاسفه صداوسيما افتاده دست دشمنان انقلاب. چيزي ک از کامنت ها متوجه ميشم هنوز بعضيها توي خواب غفلت بسر ميبرن»

کاربری دیگر به نام ابوجهاد هم نوشته است: «این حجم از بد بینی قابل درک‌نیست. مملکت رو هواست شما گیر دادید به لباس چهار تا بچه!!! یعنی اینا نشستن برنامه ریزی کردن‌که ما چجوری سند ۲۰۳۰ رو اجرا کنیم!!! لباس بپوشونیم‌تن ۴ تا بچه و بفرستیم رو آنتن صدا و سیما!!!! وِل اَکِن آقاااااا»

ف‌ر هم در نقد او می‌نویسد: «آقا چقد مغز متوهمی دارید شماها، هرچی که میبینید یه جوری ربطش میدید به دژمن و استکبار و …، همیشه فکر میکنم امثال شما با این حجم توهم چطور میتونید زندگی کنید»


حتی شخصی به نام «رضا» در خبرگزاری فارس در متنی در بخش «فارس من» با عنوان «برخورد جدی با خطای مسابقه عصر جدید» کمپینی راه‌انداخته است برای برخورد با صداوسیما.

در متن او نوشته شده است:

متاسفانه در تخلفی آشکار در فینال مسابقه عصر جدید پرچم همجنسگرایان بر لباس دختران معصوم گروه فرشتگان نینجا نقش بسته بود.
آیا برای پخش زنده چنین مسابقه پرطرفداری ناظری وجود ندارد؟
آیا با یک عذرخواهی ساده این اشتباه تاریخی قابل گذشت است؟
جناب علی عسکری به قول خودتان ستون پنجم فرهنگی دشمن بیش اندازه زیاد نشده؟
جریانات ضد ایرانی و بنیان خانواده ایرانی چقدر باید تلاش و هزینه میکردند تا نماد همجنسگرایان رو به میلیون ها ایرانی نشان دهند؟

انتهای پیام

دیباچه

نوشته های مشابه

پیام

 1. به آقایون اصولگرای تندرو توصیه میکنم برای اینکه کل بساط همجنسگرایی رو جمع کنن کاری کنن که هیچوقت بلافاصله پس از بارون آفتاب نزنه تا این آرم منحوس رنگین کمان تو آسمون پیدا نشه و برا همجنسگراها تبلیغ نشه!

  7
  7
 2. اگر منتقدین، افراد مستخدم هستند که هیچ، حرجی هم بر آنها نیست چون وظیفه شان را انجام میدهند!! اما اگر مردم عادی هستند که ظاهرا بر آنها هم نبایستی حرجی باشد! آخر مومن، مردم زیر چرخ از حرکت افتاده حکومت در حال نابودی و فنا هستند، تو آمده ای به لباس تعدادی دخترک خردسال گیر داده ای!!!؟ واقعا شرم نمی کنی؟ در سیستان میدانی چه خبر است؟ از خوزستان و ایلام اطلاع داری؟ کردستان را میشناسی؟ و البته مسئولان هم همین را میخواهند، چشمان تان را بر روی واقعیات و تیره روزی مملکت ببندند و در عوض نگاهتان را به سمت مسائل مسخره و بی اهمیت بچرخانند. خوب است این را هم بدانید، دین و مذهب هرگز با لباس هائی از این دست بخطر نمی افتد!!!

  1
  1
 3. شما واقعاً بی انصاف هستید. معلوم نیست چرا فقط سعی دارید اخبار منفی و ضد نظام و رهبری را پخش کنید . مواظب مکافات اعمالتان در سال 1400 باشید . بد نیست از هم اکنون به فکر دو تابعیتی بودن هم باشید.شاید به نفعتان باشد!!!!!

  7
  11
 4. وای خدای من از این دخترهای معصوم که بین دو تا هشت سال دارند خجالت بکشید؛ بزرگترهاشدن که روسری داشتند؛ خدایا رحم کن، مغزها و دلهای مریض را شفا بده

  2
  5
 5. سلاممن نمی دنم این همه رنگ هست الا این رنگ نجس واقعا به نظر من هم این اتفاقی نیست .خدایا به کودکانم این سرزمین رحم کن

  1
  4

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا