فرمانده سپاه: فضای مجازی را از ولنگاری رها خواهیم ساخت

فرمانده کل سپاه پاسداران در پیامی به رهبری انقلاب نوشت: ما فضای مجازی را از ولنگاری رها خواهیم ساخت.

به گزارش سپاه نیوز متن پیام به این شرح است:

محضر مبارک رهبر عظیم الشان انقلاب اسلامی و فرمانده معظم کل هم قوا حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای (مدظله العالی)

استحضاریه

با اهدای سلام و تحیات الهی و با تقدیم احترام و تبریک حلول سال جدید به محضر مبارکتان به استحضار می رساند؛ پیامهای راهگشا، الهام بخش و حیات افزای نوروزی حضرتعالی که مضمون و محتوای حقیقی حرکت عظیم کشور و ملت شریف ایران به سمت قله های رفیع سرافرازی و پیشرفت و سعادت است، دریافت شد.

جوهر اصلی این پیام الهی، قوی شدن ایران عزیز در پرتو ایمان و در حد بی اثرسازی سیاست های مکر سیئه دشمن و خنثی کردن آرزوهای شوم دشمنان در صحنه مقاومت انقلابی اقتصادی مردم عزیزمان است.

سپاه خود را در نقطه مرکزی مخاطبان این فرمان های نورانی قرار داده است.

آقا جان!

آنقدر می‌سازیم، تولید می‌کنیم، به یاری مردم می‌شتابیم، با فساد مقابله می‌کنیم، فناوران جوان را بسیج می کنیم، گروه های بی شمار بسیجی را در میدان عزت مردم گسیل می داریم، خانواده ها را یاری می کنیم تا توانمند شوند و قدرت می سازیم تا دشمن ناتوان شود و دیگر یارای تعقیب سیاست هایش را نداشته باشد. ما فضای مجازی را از ولنگاری رها خواهیم ساخت.

ما در میدان می مانیم، با مردم همراه می شویم، کلام حضرتعالی را روی صحنه زمین پیاده میکنیم، دشمن را جا می گذاریم، از او و راهبردش عبور می‌کنیم، کشور را از عوارض تحریم های ظالمانه بی نیاز می کنیم و اینچنین به برجام بی اعتنا و بی نیاز می شویم، این راه ما است.

ما برای تحقق انتظارات و منویات حضرتعالی، ستاد تحقق فرامین نوروزی ۱۴۰۰ را تشکیل داده ایم، امروز سه شنبه مورخ ۱۴۰۰/۱/۳ اولین جلسه آن با حضور هیئت رئیسه سپاه و رئیس سازمان بسیج، سازمان اطلاعات و مسئولان اقتصادی و سازندگی سپاه برگزار شد و تصمیمات اولیه در قالب یک نقشه راه، منسجم و هماهنگ و هم افزا با سایر نهادها و دستگاه‌های دولتی برای اجرای فرامین مبارکتان گرفته شد.

ستاد مذکور از طریق سه قرارگاه عملیاتی تحقق انتظارات آن وجود پر برکت و سرچشمه حکمت را ان‌شاءالله تضمین خواهد نمود.

در پایان سلامتی مولا و مقتدایمان را از درگاه خداوند تبارک و تعالی خواستارم.

سرلشکر پاسدار حسین سلامی

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی

انتهای پیام

کلیک کنید

نوشته های مشابه

یک پیام

  1. جناب سردار! ولنگاری فقط در فضای مجازی نیست! اگر نگاه کنید خواهید دید که ولنگاری در آقایان و آقا/نکبت زادگان بسیار بیشتر از فضای مجازی است! ولنگاری در مدیریت قسمت های مختلف مملکت از فرهنگ تا اقتصاد و سیاست و … بسیار بیشتر از ولنگاری در فضای مجازی است!! اگر در فضای مجازی ولنگاری باشد، مطمئنا این ولنگاری از ناحیه مردم نیست، مردمی که توان زیستن را هم دیگر ندارند. ولنگاری از ناحیه مسئولان و مدیران حکومت و دولت است. اگر میخواهید بعد از 42 سال کاری برای این مملکت ببادفنا داده شده انجام دهید، مردم زجر کشیده ایران را از ولنگاری مدیریت و مسئولیت دولتی رها سازید! اگر میخواهید عاقبت دنیا و آخرتتان ختم بخیر شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا