«دوقطبی انتخابات ۱۴۰۰، ایران و ضد ایران است»

امام جمعه تبزیز گفت: واقعی‌ترین دوقطبی‌ها در ماجرای انتخابات 1400، دوقطبی ایران و ضدایران است.

به گزارش فارس حجت الاسلام سیدمحمدعلی آل هاشم امروز در برنامه پیام جمعه اظهار داشت: حضور موذیانه آمریکا در حاشیه نشست وین، بدین خاطر است تا با گذر زمان به اشکال مختلف در نشست ورود کند و عملا 1+4 را تبدیل به 1+5 کند.

وی افزود: پیوند زدن سیاست خارجى به انتخابات، باعث مى‌شود دیگر مسائل مهم و حیاتى کشور که نیاز به تمرکز و توجه به آن است، دیده نشده و هیچ‌گاه حل نشوند.

آل هاشم گفت: مشارکت حداکثری دغدغه اصلی جریان انقلاب و جریان ضدانقلاب شده است. در حقیقت دو قطبی مهم انتخابات 1400، دوقطبی رأی دادن و رأی ندادن است.

وی تصریح کرد: مشارکت اندک در انتخابات، اردوگاه دشمن را برای تشدید فشارها و نتیجه‌بخش کردن تهدیدات امیدوار می‌کند.

امام جمعه تبریز اضافه کرد: واقعی‌ترین دوقطبی‌ها در ماجرای انتخابات 1400، دوقطبی ایران و ضدایران است.

وی خاطر نشان کرد: تحرکات ناشیانه دولت غربگراى اوکراین براى سوء‌استفاده‌هاى سیاسى از سقوط هواپیمای اکراینی عوایدى براى او نخواهد داشت.

امام جمعه تبریز در بخش دیگری از سخنان خود اظهار داشت: روزه داری فقط دهان خود را از خوردن و آشامیدن فرو بستن و هرچه به زبان می آید گفتن و هرآنچه را دیدن و غیبت و بهتان و دروغ شنیدن نیست . بلکه باید تمام اعضا و جوارح انسان روزه باشد.

وی گفت: ماه مبارک رمضان باعث نشود که انسان زود عصبانی شده و در خانه و جامعه بدخُلقی کند.

آل هاشم اضافه کرد: نقش سپاه در برچیدن طومار گروه های تجزیه طلب، جنگ تحمیلی هشت ساله، امنیت پرواز، جنگ اقتصادی و جنگ نرم با دشمن و رشادت های سپاه سربلند در مهار فتنه منطقه ای و پیروزی در مقابل آمریکا و گروه های تکفیری نباید فراموش شود.

وی گفت: حضرت خدیجه همسر، هم‌سِرّ، صدف کوثر پیامبر اسلام و مادر امت اسلام بود.

آل هاشم گفت: در راه خدا انفاق کردن و به فقرا رسیدن از بهترین صفات هستند. انفاق در راه خدا تنها مالی نیست و اهدای عضو افراد مرگ مغزی هم نوعی انفاق است.

وی تصریح کرد: امام حسن مجتبی(ع)؛ الگوی نفاق‌ستیزی و هوشیاری بودند.

انتهای پیام

کلیک کنید
دیباچه

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا