«سردار حجازی در تجهیز نیروهای مقاومت به موشک نقش کلیدی داشت»

سردار نقدی، معاون هماهنگ‌کننده سپاه پاسداران گفت: سردار حجازی در تجهیز نیروهای مقاومت به موشک و پهپاد نقشی کلیدی داشتند.

سردار سرتیپ محمدرضا نقدی در گفت‌وگو با تسنیم ضمن عرض تبریک و تسلیت به‌مناسبت شهادت سردار پرافتخار سید محمد حجازی به اقدامات این شهید والامقام‌ در سال‌های قبل از انقلاب اشاره کرد و گفت: سردار حجازی از سنگرداران اصیل انقلاب و سال‌های قبل از انقلاب و به‌دنبال تحقق فرمایشات حضرت امام خمینی رحمة الله علیه بودند.

وی سردار حجازی را یکی از محورهای اساسی استان اصفهان برای مقابله با منافقین عنوان کرد و افزود: پس از حمله سراسری رژیم بعث عراق به خاک کشورمان ایشان جانشین فرمانده سپاه قدس در جبهه‌ها بودند و نقش مهمی در طراحی‌ عملیات‌ها داشتند.

معاون هماهنگ‌کننده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه سردار حجازی در زمان مدیریت و فرماندهی خود در نیروی مقاومت بسیج، این نیرو را به نقطه اوج قدرت خود رساندند، تصریح کرد: آمریکا پس از حمله به افغانستان و عراق به‌دنبال حمله به ایران بود اما باید پرسید که؛ چرا این کار را نکرد؟ باید گفت یکی از دلایل آن،‌ این بود که سردار حجازی بیش از 1500 گردان رزمی بسیج را در سراسر کشور آموزش داد و تجهیز کرد و همه آنها آمادگی کامل در برابر هر نوع حمله‌ای داشتند.

سردار نقدی در بخش دیگری از سخنان خود به نقش سردار حجازی در تجهیز نیروهای مقاومت منطقه پرداخت و اظهار داشت: سردار حجازی در تجهیز نیروهای مقاومت به موشک و پهپاد نقشی کلیدی داشتند.

انتهای پیام

کلیک کنید
دیباچه

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا