گل‌محمدی: در حال مبارزه با برنامه‌های چیپ صداوسیما هستیم

یحیی گل‌محمدی، سرمربی تیم پرسپولیس گفت: با خیلی چیزها در حال مبارزه هستیم. یکی همین برنامه مسابقات سازمان لیگ است و یکی هم برنامه های چیپ صداوسیما هست که از کارشناسان استقلالی دعوت کردند. مجری های استقلالی خود را به آب و آتش می زنند که داور پرسپولیسی است و حرف های سخیف و بی معنی می زنند. فشار زیادی به تیم داوری می آورند و حتی باشگاه استقلال بیانیه داد. این شرایط نگران کننده است و اینجا از همه کسانی که می توانند تاثیرگذار باشند می خواهیم آرامش را برقرار کنند. اجازه بدهیم داوران کار خود را انجام دهند و امیدوارم در نهایت قضاوت خوبی از تیم داوری داشته باشیم . این خواسته همه هواداران است که عدالت برقرار شود.

به‌گزارش فارس، یحیی گل محمدی در نشست خبری قبل از دربی پایتخت در چارچوب دیدارهای هفته بیست و سوم لیگ برتر اظهار داشت: قبل از هر چیز عید فطر را به همه مسلمانان جهان به ویژه مردم شریف ایران تبریک می گویم و آرزوی قبولی طاعات و نذر و دعای آنها را دارم. تشکر ویژه هم باید از کادر پزشکی و درمانی کنیم. هیچ وقت نباید آنها را فراموش کنیم چون در سخت ترین شرایط در حال کار کردن هستند.

گل محمدی تصریح کرد: باید یک تشکر هم از دست اندکاران، بازیکنان، مربیان داشته باشیم به خاطر اینکه این فوتبال باعث شده تا خیلی از مردم در خانه بمانند و کمک زیادی به عدم انتقال ویروس داشته باشند. کار ارزنده است و به امید خدا همیشه موفق و سلامت باشند و بالاخره کار سختی در پیش دارند. هر هفته باید شهرستان بروند، سوار هواپیما و اتوبوس شوند و جا دارد از تک تک این افراد تشکر کنم.

  • تمرکز داشتن عامل نتیجه در دربی است

وی افزود: دربی یک بازی ویژه و مخصوص است. حساسیت های خودش را برای هواداران دارد. چیزی که سرنوشت و نتیجه دربی را مشخص می کند داشتن تمرکز و داشتن روحیه برنده شدن در مسابقه است. امیدوارم این دو بخش را در بازی فردا داشته باشیم. بازیکنان آماده انجام یک مسابقه خوب هستند. هر چند بعد از بازی سپاهان سه چهار مصدوم دادیم و وضعیتشان هم هنوز مشخص نیست و فردا باید ببینیم چه می شود.

گل محمدی ادامه داد: امیدواریم بازی فردا جذاب باشد. تماشاگری که پای تلویزیون هست دوست داریم که از بازی لذت ببرند و امیدوارم نتیجه به دلخواه ما باشد.

  • هر 3 امتیاز می تواند در قهرمانی تاثیر بگذارد

وی در پاسخ به این سوال که اگر پرسپولیس دربی را ببرد به سمت قهرمانی می رود و چه برنامه ای دارید که مثل دربی رفت دروازه باز نشود، گفت: این سه امتیاز در هفته های پایانی است و هر امتیازی که گرفته می شود یا نمی شود در قهرمانی تاثیر دارد. ما برای این سه امتیاز تمام تلاش خود را می گذاریم و امیدوارم نتیجه خوبی بگیریم. باید دید شرایط بازی به چه نحوی است و زود است در مورد آن صحبت کنیم. در مورد مسائل فنی بعد از دربی صحبت خواهیم کرد.

سرمربی سرخپوشان در مورد وضعیت کنعانی زادگان اضافه کرد: واقعا چیزی مشخص نیست. ما هم فرصت کمی داشتیم بعد از بازی سپاهان ریکاوری داشتیم. دیروز بدون مصدومان تمرین کردیم و شرایطشان تا دیروز خوب نبود اما 24 ساعت به بازی مانده و این ساعت ها هم تاثیرگذار است..

وی در خصوص اینکه پرسپولیس به برنامه مسابقات در دور رفت احترام گذاشت اما استقلالی ها به این برنامه اعتراض داشتند و خواسته آنها انجام شد اما برای دربی برگشت پرسپولیس اعتراض کرد اما تغییری در برنامه ایجاد نشد، گفت: ما از روز اول این اعتراض را داشتیم اما متاسفانه توجهی به این موضوع نشد. این تبعیض نسبت به نیم فصل اول وجود داشته و برنامه بازی ها برای پرسپولیس منساب نبود و شرایط سختی برای ما درست کردند. ما هم انتظار زیادی از سازمان لیگ نداشتیم و درخواست عدالت داشتیم. خواسته استقلالی ها این بود که می خواستند بازی برابر ایجاد شود در دربی رفت اما در دربی برگشت این اتفاق رخ نداد. این تبعیض ها وجود داشته و نمی توانیم بگوییم نبوده است و تلاشمان این است که با تمام قدرت جلو برویم.

وی تاکید کرد: با خیلی چیزها در حال مبارزه هستیم. یکی همین برنامه مسابقات است و یکی هم برنامه های چیپ صداوسیما هست که از کارشناسان استقلالی دعوت کردند. مجری های استقلالی خود را به آب و آتش می زنند که داور پرسپولیسی است و حرف های سخیف و بی معنی می زنند. فشار زیادی به تیم داوری می آورند و حتی باشگاه استقلال بیانیه داد. این شرایط نگران کننده است و اینجا از همه کسانی که می توانند تاثیرگذار باشند می خواهیم آرامش را برقرار کنند. اجازه بدهیم داوران کار خود را انجام دهند و امیدوارم در نهایت قضاوت خوبی از تیم داوری داشته باشیم . این خواسته همه هواداران است که عدالت برقرار شود.

گل محمدی در مورد جدایی کنعانی زادگان و اینکه روی دربی تاثیر می گذارد، اظهار داشت: راجع به این مسائل قبلا صحبت شده و بهتر است در مورد بازی صحبت کنیم.

سرمربی سرخپوشان در خصوص اینکه با بازگشت سعید آقایی آیا وحید امیری به پست مهاجم باز می گردد یا خیر عنوان کرد: نمی توانیم در مورد اینکه چه کسانی بازی می کنند صحبت کنیم. تا فردا مشخص می شود.

گل محمدی در پاسخ به این سوال که با توجه به شرایط جدول استراتژی او برای دربی چیست، گفت: برای پرسپولیس همه بازی ها مهم است و هر بازی که انجام می دهیم برای برد است. فلسفه تیم است که تا آخرین لحظه برای برد بجنگیم و فرقی نمی کند تیم مقابل چه جایگاهی در جدول دارد. بازیکنان ما ذهن برنده و بزرگی دارند و این خیلی به بازی ما کمک می کند.

وی در خصوص اینکه در بازی فردا فشار هوادار روی کدام از یک از دو تیم بیشتر است، تاکید کرد: ما یک رقیب سرسخت داریم نسبت به جدول و امتیازات کسب شده که منظورم سپاهان است. هیچ بازی برای مساوی نمی رویم. فردا اولین خواسته مان این است که برنده شویم. این هدف اصلی ما در بازی فردا است.

گل محمدی در مورد اینکه پرسپولیس در دقایق پایانی گل میخورد و چه تدبیری دارد، گفت: شرایط هر بازی با هم متفاوت است و باید روی این مسئله کار کنیم و قبول دارم این مسائل را. باید بعد از اینکه گل اول را می زنیم برای گل دوم برویم. حریف هم روی دروازه ما فشار می آورد و تیم دفاعی تر می شود. همه بازیهای فوتبال همین است اما باید روی این مسئله بیشتر کار کنیم. هم بهتر دفاع کنیم و هم گل بزنیم.

گل محمدی در پاسخ به این سوال که آیا به نظرش با تعویض نمی‌تواند فشار را از روی تیمش بردارد؟ گفت: چشم تعویض هم می کنیم.

انتهای پیام

کلیک کنید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا