«احمدی‌نژاد حالت عادی ندارد»

خبرآنلاین نوشت: عباس امیری‌فر رئیس شورای فرهنگی و امام جماعت مسجد نهاد ریاست جمهوری در دولت محمود احمدی‌نژاد درباره اظهارات اخیر رئیس دولت نهم و دهم گفت: من سخنگوی ایشان نیستم و 6 سال است به خاطر رفتارهای زننده شان اعلام جدایی کردم.

او ادامه داد: ساعتها با او صحبت کردم و گفتم باید قانونمند باشید. آقای احمدی نژادی که الان می بینید از زمین تا آسمان نسبت به احمدی نژاد 84 عوض شده است. ایشان اصلا دیگر حالت عادی ندارد و دیشب هم دیدید که مدیر رسانه ای او به یکی از کاندیداها توهین کرد و گفت جاسوس است. یک مقداری نظام با او مسامحه می کند ولی باید ترمزش را کشید و در یک روند قانونی با او برخورد کرد وگرنه رفتاربدتری خواهد داشت.

امیری‌فر گفت: من از کارهای ناشایست او ناراحتم. امام فرمودند شورای نگهبان باید باشد ر ه صلاحیتها با 6 فقیه عادل و 6 حقوقدانان منتخب مجلس حرف نهایی را بزنند. در مجموع اگر آقای خاتمی یا آقای هاشمی آمدند به خاطر مدیریت شورای نگهبان بوده است. باید حواسمان باشد که این شورا را قانون معین کرده و حضرت امام و مقام معظم رهبری هم تایید کردند.

او همچنین گفت: این که آقای احمدی نژاد این کارها را می کند کلا استحاله پیدا کرده است.

انتهای پیام

دیباچه

نوشته های مشابه

پیام

    1. دقیقا. حالت عادی ایشون همینه. اگه با ما مقایسه می کنی، خب آره، عادی نیست. ولی اگه با خودش مقایسه می کنی که این حالت عادیشه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا