وزیر دفاع: صهیونیست‌ها به‌جای فضولی حواسشان به خودشان باشد

امیر حاتمی، وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح گفت: پیروزی اخیر مقاومت درس بزرگی به صهیونیست‌ها داد و به آنها فهماند که بجای فضولی در کار دیگران و ترور امثال شهید فخری‌زاده‌ها باید حواسشان به کار خودشان باشد.

به گزارش ایرنا، سرتیپ امیر حاتمی روز یکشنبه در حاشیه بازدید رییس مجلس از نمایشگاه صنایع دفاعی گفت: امروز جمهوری اسلامی در موقعیتی بی‌نظیر در ابعاد مختلف قرار گرفته که بخشی از این موقعیت مدیون صنایع دفاعی است که متکی بر مردم است.

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح افزود: تلفیق توانمندی دفاعی و پشتیبانی مردمی یک قدرت دفاعی اطمینان بخش برای ما ایجاد کرده است و مردم قدردان این امنیت هستند چون به خوبی می‌دانند چه هزینه‌هایی برای آن پرداخته شده است.

حاتمی خاطرنشان کرد: دشمنان ما روزی از گزینه‌های روی میز حرف می‌زدند اما امروز به جایی رسیده‌ایم که آنها دست حسرت بر زانوی خود می‌زنند و اعتراف می‌کنند که اشراف خود را از دست داده‌اند.

وی با بیان اینکه امنیت در منطقه جغرافیایی به هم پیوسته است همه کشورهای منطقه باید با هم امنیت داشته باشند، گفت: سردار شهید حاج قاسم سلیمانی با رشادت‌های خود به خوبی نشان داد که ایران اسلامی امنیت را برای همه کشورهای منطقه می‌خواهد.

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح خاطرنشان کرد: مقاومت امروز یکی پس از دیگری موفقیت‌ها را برای منطقه به همراه دارد و پیروزی اخیر فلسطین در برابر رژیم صهیونیستی به خوبی نشان داد که درخت بی‌ریشه رژیم صهیونیستی پوسیده است و به زودی خواهد افتاد.

حاتمی اظهار کرد: نمونه اخیر این موضوع هم مقاومت و جنگ مبارزین فلسطینی با دشمن صهیونیستی بود که درس بزرگی به آنها داد و به دشمن فهماند که بجای فضولی در کار دیگران و ترور امثال شهید فخری‌زاده‌ها باید حواسشان به کار خودشان باشد.

وی عنوان کرد: محور اصلی فعالیت ما دستیابی به تسلیحات راهبردی در همه حوزه‌ها است و ما اهداف اصلی در حوزه رزم زمینی را محقق کردیم در حوزه موشکی دارای یک توانمندی حقیقی هستیم که نیروهای مسلح می‌توانند مانند حمله به پاسگاه عین الاسد ماموریت خود را انجام دهند. 

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح تاکید کرد: ما در پدافند ارتفاع بالا متوسط و پایین انواع سامانه‌ها را در اختیار داریم و باید با کمک مجلس و دولت کمیت را افزایش دهیم. در پهپاد بلا تردید جزو قدرت‌های اول دنیا هستیم و می‌توانیم ماموریت‌های خود را بخوبی انجام دهیم. 

حاتمی با بیان اینکه در سایر حوزه‌های ماموریتی اعم از معیشت کارکنان نیروهای مسلح کارهای بسیار خوبی انجام شده است، اظهار کرد: در حوزه پشتیبانی از خودروسازی، نفت و انرژی انجام شده که در این مسیر نیازمند کمک بیشتر مجلس هستیم.

وی گفت: آنچه که به مجلس قول داده بودیم در ۴ سال، کامل انجام دادیم. هدف محوری ما دستیابی به تسلیحات راهبردی در همه حوزه‌ها بود و همه اهداف محقق شد.

انتهای پیام

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا