محسن هاشمی: تهران را با یک سوم هزینه‌های قبل اداره کردیم

محسن هاشمی، رئیس شورای شهر تهران گفت: عملکرد مدیریت شهری در دوره پنجم قابل دفاع بوده و علیرغم بحران‌های جدی اقتصادی، تورم بالا و کرونا موفق شده‌ایم تهران را با یک سوم هزینه‌های قبل اداره کنیم.

به گزارش فارس، هاشمی در صحن امروز شورای شهر ضمن یاد و گرامیداشت امام راحل و شهدای انقلاب اسلامی اظهار داشت: علیرغم اینکه در آستانه ششمین دوره از انتخابات شورای شهر قرار گرفته‌ایم ولی این انتخابات تحت‌الشعاع حاشیه‌های انتخابات ریاست جمهوری قرار گرفته است.

وی گفت: امیدوارم پس از تعطیلات پیش‌رو فهرست نهایی کاندیداهای شورای شهر مشخص و اعلام شود و تعداد دیگری از کاندیداها که صلاحیت آنها هنوز تأیید نشده توسط هیأت مرکزی نظارت بر انتخابات شوراها تأیید شود.

رئیس شورای شهر تهران ادامه داد: عملکرد مدیریت شهری در دوره پنجم قابل دفاع بوده و علیرغم بحران‌های جدی اقتصادی، تورم بالا و کرونا موفق شده‌ایم تهران را با یک سوم هزینه‌های قبل اداره کنیم.

هاشمی یادآور شد: مدیریت شهری توانست شهر را از فضای شهرفروشی و مگاپروژه‌های تبلیغاتی به سوی انسان‌محوری و محله‌محوری سوق دهد همچنین در این دوره اختلالی در مدیریت شهری ایجاد نشد و افزایش رانت و فساد در شهرداری تضعیف و مورد کنترل قرار گرفت.

انتهای پیام

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا