سیدحسین نجفی زاده: وزارت ورزش حکم دیوان را اجرا نمی‌کند

سید حسین نجفی زاده می‌گوید: وزارت ورزش از قوانین داخلی پیروی نمی‌کند، با وجود اینکه یک سال از محکومیت وزارت ورزش در دیوان عدالت اداری مبنی بر پرداخت کامل پاداش‌ها و حق و حقوق و تسهیلات قهرمانی من را که قهرمان جهان و آسیا در رشته کیک بوکسینگ واکو (WAKO) شده‌ام می‌گذرد اما تا به امروز متاسفانه مسئولان وزارت ورزش، حکم دیوان عدالت اداری را اجرا نکرده‌اند.

این دارنده مدال برنز جهان و مدال نقره و برنز آسیا در متنی که در اختیار انصاف نیوز قرار داده است نوشته است که هنوز پس از ده سال موفق به دریافت حق و حقوق قانونی خود از طریق وزارت ورزش نشدم، ضمن اینکه در سال‌های قبل تمام تلاشم را کردم که مسئولان وزارت ورزش و فدراسیون مربوطه اقدام کنند که متاسفانه با بی توجهی و رفتار مغرضانه روبرو شدم، این رفتار مدیران ارشد ورزش کشور نتیجه‌ای جز یاس و ناامیدی در جامعه ورزشی و قهرمانان ملی نداشته و ندارد و در نهایت جامعه ورزش ایران متضرر خواهد بود.

او افزود: سوالی که دارم از مدیران و مسئولان وزارت ورزش این هست که دلیل پناهندگی سیاسی ملی پوشان در چندسال اخیر چیست ؟ آیا تا به امروز یک مسئول در مورد این موضوع در جامعه شفاف سازی کرده است؟ به مسئولان اعلام می‌کنم در صورتی که به طور کامل حق و حقوق بنده را پرداخت نکنند مجبورم از طریق مراجع بین الملل اقدام کنم و احقاق حق کنم. امیدوارم که مسئولان وزارت ورزش بیش از این به حیثیت ورزش ایران لطمه نزنند، چرا که در حال حاضر ورزش ایران دچار بحران جدی داخلی و خارجی است.

انتهای پیام

کلیک کنید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا