خرید تور نوروزی

همراهی با انصاف

عضو باشگاه همراهان انصاف شوید

چند ماه پیش جلسه‌ای که در مورد درآمد و هزینه‌ها در تیم انصاف نیوز داشتیم و کمبود درآمد قابل توجهی که با آن مواجه بودیم را مورد بررسی و همفکری قرار دادیم و نتیجه‌ی آن این شد که تصمیم گرفتیم این مشکل را با مخاطبانمان در میان بگذاریم و همفکری و پیشنهادهای شما را هم دریافت کنیم. [لینک]

تعداد قابل توجهی پیشنهاد از مخاطبان وفادار دریافت کردیم که بسیار باعث خرسندی تیم ما شد. آنها را بررسی کردیم و یکی از پرتکرارترین‌شان دریافت دونیت و به نوعی همراهی مردمی بود. دریافت دونیت یکی از راه‌هایی بود که خود نیز به آن فکر کرده بودیم اما نسبت به اجرایش تردید داشتیم.

هم نظر بودن تعداد زیادی از همراهانمان با این موضوع ما را ترغیب کرد که به طور جدی‌تر به آن فکر کنیم. از آنجایی که استقلال رسانه‌ی ما و مستقل ماندنش برایمان بسیار پراهمیت است راه‌هایی را که ممکن بود دونیت را به درگاهی ناسالم برای دریافت کمک مالی تبدیل کند بررسی کردیم و تدابیر و تبصره‌هایی را به این منظور وضع کردیم.

در ادامه، دریافت کمک مردمی رسانه‌های مستقل مطرح دنیا را مطالعه کردیم و به مقاله‌ای برخوردیم که برای مطالعه در دانشگاه آکسفورد نوشته شده و در مورد همین موضوع دونیت برای رسانه‌های مستقل بود. مقاله را ترجمه کردیم و برای مطالعه‌ی مخاطبانمان منتشر کردیم. [لینک]

در نهایت تصمیم گرفتیم که این طرح را اجرا کنیم و درگاهی ساختیم تا انصاف نیوز بتواند کمک آن دسته از مخاطبانش را که می‌خواهند از این طریق همراهی کنند دریافت کند.

از طریق این درگاه شما می‌توانید مبلغی که مایل هستید را از طریق لینک زیر پرداخت کنید. همراهی شما برای ما و تیم‌مان بسیار ارزشمند است زیرا که یاری‌مان می‌کند تا با حفظ استانداردهای مدنظرمان و بدون وابستگی به منابع مالی که مورد تاییدمان نیست به فعالیتمان ادامه دهیم.

همراهانی که دونیت می‌کنند به عضویت «باشگاه همراهان انصاف» هم درمی‌آیند؛ حضور در نشست‌ها، گعده‌ها و جلسات دوره‌ای و گروه‌های گفت‌وگو، از جمله ویژگی‌های عضویت در باشگاه انصاف خواهد بود.

ممنون برای توجه و همراهیتان.

کلیک کنید 👈 [لینک دونیت برای انصاف]


می‌توانید برای آشنایی نزدیک‌تر با ما و تیم‌مان لینک‌های زیر را بخوانید و ببینید.

انتهای پیام

نوشته های مشابه

پیام

 1. سلام یه مبلغ ناقابلی واریز کردم.ولی به سختی .در فرم پرداخت جایی که میخواستم مبلغ رو واریز کنم از رقم سوم به بعد هر عددی وارد میکردم یه رقمهای عجیب و غریبی وارد میکرد سری قبل هم همینطور شد نتونستم بهتون کمک کنم

 2. هنگام کار با گوشی، حالت خاصی بوجود می آید.
  در فرم پرداخت، موقع نوشتن شماره همراه و نوشتن عدد مبلغ، عددها باید لاتین باشند نه فارسی.
  اما اشکال زرینپال اینجاست که پیام درست کردن این خطاها به رنگ قرمز در بالای صفحه در جائی می آید که کاربر آن را نمی بیند.

 3. با سلام

  در مورد پیگیری یه مساله مربوط به نهاد ….
  اگه براتون مقدوره که روش کار کنید
  ایمیل بدید

  واقعا خیلی مهمه

 4. سلام

  زبان فارسی از بین برود از ما چیزی باقی نخواهند ماند. به جای دونیت فارسی صحبت کنیم. مثلا بگیم کمک مالی یا … متشکر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا