آیا تاکنون از خدمات نئوبانک‌ها استفاده کرده‌اید؟

  • خیر (78%, 109 رای)
  • بله (22%, 31 رای)

جمع آرا: 140

Loading ... Loading ...

وزیر جادو جنبلی!

علی‌اکبر جوانفکر، از چهره‌های نزدیک به محمود احمدی‌نژاد در یادداشتی تلگرامی با عنوان «علی‌اکبر جوانفکر، از چهره‌های نزدیک به محمود احمدی‌نژاد» نوشت:

حیدر مصلحی وزیر سابق اطلاعات، شنبه با برگزاری یک نشست خبری، تلاش کرد تا سخنان روشنگرانه دکتر احمدی نژاد در باره بخشی از عملکردهای وسیع یک باند فاسد امنیتی در وزارت اطلاعات را به نحوی توجیه نماید و به زعم خود، راه نجاتی را به روی عاملان آن بگشاید.

مصلحی تنها چند ساعت پس از انتشار سخنان تکان دهنده دکتر احمدی نژاد در باره این باند فاسد امنیتی، به گفت و گو با رسانه ها پرداخته است تا با اظهارات سخیف و توهین های گستاخانه خود، موضوع مطرح شده از سوی دکتر احمدی نژاد را در اذهان عمومی مشوه ساخته و آن را از مسیر رسیدگی منحرف نماید.

رئیس جمهور سابق روز گذشته بخشی از عملکرد فاجعه بار و بسیار مخرب این باند امنیتی را فاش کرد و طی آن نشان داد که این جریان فاسد چگونه بر سرنوشت کشور در بسیاری از زمینه ها استیلا پیدا کرده است.

در این ارتباط مناسب دانستم چند نکته را دوستانه به ایشان گوشزد کنم:

1️⃣ درطول تاریخ، اتهام سحر و جادو، هیچگاه از ناحیه موحدان و پیامبران و آزادی خواهان و عدالت طلبان به دشمنان آزادی و عدالت زده نشده است، بلکه همیشه به عکس بوده است

2️⃣ حتی دادگاه فرمایشی هم نتوانست تهمت های سخیف و ادعاهای واهی و بدون سند شما علیه دیگران را اثبات کند، بنابراین ادعاهایتان بی اعتبار است و مسموع نیست. اما بر اساس قاعده فقهی، “اقرار العقلاء علی أنفسهم”، شما رسما اقرار کرده اید که اهل جادو و جنبل هستید و اعتراف عقلا علیه خودشان، امری پذیرفته شده است.

3️⃣ کسانی را که شما بدون ارائه سند و دلیل، متهم می کنید، دانش آموخته دانشگاه های معتبر کشور و دکتر و مهندس هستند. شما بفرمایید در کجا و چگونه تحصیل کرده اید و چه آموخته اید که تا مدتها، ام آی سیکس را ام آی سیسک تلفظ می فرمودید؟!

4️⃣ اصلا موضوع بحث آقای احمدی نژاد در باره باند فاسد امنیتی، فراتر از امثال جنابعالی است. ای کاش مشخص می فرمودید که به نمایندگی از طرف چه کسی وارد موضوع شده اید؟!

5️⃣ بسیار روشن است که کار اطلاعاتی و امنیتی، یک امر بسیار تخصصی است و اگر شرط اجتهاد که ارتباطش با کار اطلاعاتی مشخص نیست، برای وزیر شدن مطرح نبود، آیا امثال شما هرگز فرصت پوشیدن لباس ریاست چنین دستگاه حساس و حرفه ای را پیدا می کردید؟

6️⃣ حتما از یاد نبرده اید که جناب عالی به دلیل عملکردتان، از سمت وزارت اطلاعات عزل شدید!

انتهای پیام

دیباچه

نوشته های مشابه

یک پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا