خرید تور تابستان

کدخدایی: مشارکت خیلی خوبی اتفاق افتاده

عباسعلی کدخدایی، سخنگوی شورای نگهبان گفت: این رویداد سرنوشت‌ساز را به مردم تبریک می گویم و طبق گزارش‌های ما، مشارکت خیلی خوبی اتفاق افتاده است.

به گزارش فارس، کدخدایی در جمع خبرنگاران بیان کرد: از همه عوامل اجرایی و نظارت بر انتخابات تقدیر و تشکر می‌کنم. مردم ما از ساعت‌های اولیه پای صندوق‌های رأی حاضر شدند و ان‌شاالله همانطور که مقام معظم رهبری تاکید کردند جمهوریت نظام بار دیگر با حضور مردم تثبیت شود.

وی گفت: گاهی اوقات اشکالات اجرایی چون ابتدای صبح است در روند انتخابات به وجود می‌آید. مشکلاتی چون دیر و یا کار نکردن سامانه‌‌ها بود که خوشبختانه پیگیری شد و با پیگیری‌های معاونت اجرایی انتخابات و دوستانمان در اداره کل انتخابات و الان بسیاری از مشکلات رفع شدت است.

سخنگوی شورای نگهبان در ادامه خاطر نشان کرد: ستاد ما آماده است تا اگر شکایت و گزارشی وجود داشته باشد درباره مشکلات برگزاری انتخابات قطعاً پیگیری و رفع خواهد شد.

سخنگوی شورای نگهبان پس از انداختن رأی خود به صندوق در جمع خبرنگاران اظهار داشت: این رویداد سرنوشت ساز را به مردم تبریک می گویم و طبق گزارش های ما، مشارکت خیلی خوبی اتفاق افتاده است.

وی ادامه داد: این رویداد برای رأی اولی ها بسیار مهم است و جشن ملی محسوب می شود.

سخنگوی شورای نگهبان تصریح کرد: مشکلات موجود در روند اخذ رأی را دقایقی پیش در ستاد مرکزی پیگیری کردم و الان بسیاری از این مشکلات حل شده است. ستاد مرکزی اگر مشکل دیگری هم وجود داشته باشد، پیگیری خواهد کرد.

انتهای پیام

بانک صادرات

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا