مطهری: مشارکت بالا، در رفع تحریم‌ها موثر خواهد بود

علی مطهری، نماینده‌ی‌ مردم در مجلس دهم گفت: میزان مشارکت هر چقدر بالاتر باشد دو فایده مهم دارد؛ هم اینکه پیامی به دنیاست که نشان می‌دهد، مردم پشت سر نظام هستند و هم در رفع تحریم‌ها موثر خواهد بود.

نایب رئیس مجلس دهم در حاشیه حضور در حسینیه ارشاد برای شرکت در انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری، در گفت‌وگو با فارس، با اشاره به مشارکت مردم در انتخابات اظهار داشت: در شعبه حسینیه ارشاد که ما هستیم، میزان مشارکت بالا و خوب است ولی در مجموع میزان مشارکت هر چقدر بالاتر باشد دو فایده مهم دارد؛ هم اینکه پیامی به دنیاست که نشان می‌دهد، مردم پشت سر نظام هستند و هم در رفع تحریم‌ها موثر خواهد بود.

وی افزود: حضور بیشتر مردم همچین آثار اقتصادی و سیاسی خوبی دارد؛ همچنین اگر حضور گسترده‌تری پای صندوق‌های رای باشد، احتمال آنکه فرد اصلح رأی بیاورد، بیشتر است.

نایب رئیس مجلس دهم تصریح کرد: بر این اساس، اگر اینگونه که الان می بینیم مردم که به صورت گسترده حضور دارند می‌توان گفت مشارکت خیلی خوبی داشته‌ایم.

مطهری در پاسخ به این سوال که چه پیشنهادی برای دولت آینده دارید، گفت: پیشنهاد ما این است که هم روابط خارجی را سامان بدهند که تاثیر آن در اقتصاد کشور خواهد بود و هم سیاست داخلی را تقویت کنند؛ البته باید به صورت همزمان به امور کل کشور برسند.

انتهای پیام

کلیک کنید
دیباچه

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا