خرید تور نوروزی

بیانیه‌ی پیمانکاران: همسویی با کارگران صنعت نفت و درخواست حل مشکلات پروژه‌ها

رئیس هیئت مدیره‌ی انجمن صنفی کارفرمایی شرکت‌های مهندسی و پیمانکاری نفت، گاز و پتروشیمی، در نامه‌ای به وزیر نفت، از عدم تطابق درآمدهای فعالان حاضر در صنعت نفت با هزینه‌ها و همچنین فعال نبودن بخش قابل توجهی از پروژه‌های این صنعت گفته که بر روی کارگران صنعت نفت تاثیر گذاشته است.

به گزارش انصاف نیوز، متن کامل نامه‌ی بهزاد حضرتی در پی می‌آید:

جناب آقای مهندس بیژن زنگنه مقام عالی وزارت نفت جمهوری اسلامی ایران

موضوع: تغییرات وسیع شرایط کار در پروژه‌های صنعت نفت

با سلام و احترام

همانطوری که مستحضرید عدم تطابق درآمدهای فعالان حاضر در صنعت احداث کشور با هزینه‌های جاری از یک طرف و همچنین فعال نبودن بخش قابل توجهی از پروژه‌های کشور بالاخص در صنعت نفت بعلت عدم کفایت منابع مالی شرایط کار دستخوش تغییرات وسیع از منظر مشکلات معیشتی و مالی بر روی کارگران زحمتکش صنعت نفت گردیده است و در روزهای اخیر ما بعضاً شاهد متوقف شدن بخش‌های قابل توجه ای از پروژه‌های مناطق نفتی کشور می‌باشیم. درخواست‌های کارگران در موارد مختلف من جمله بالا رفتن دستمزدها و پاره‌ای درخواست‌های دیگر می‌باشد.

پاسخگویی به این نیازها از توان شرکتهای عضو انجمن‌ها و سندیکاهای صنفی من جمله انجمن APEC کاملاً خارج بوده و علاوه بر آن با ضوابط قراردادهای در دست اجرا مطابقت ندارد و این بار نیز نیاز به حضور همه جانبه وزارت نفت و بالاخص حضرتعالی در حل این مساله می‌باشد.

همکاران اعضای انجمن APEC ضمن هم سویی با حل مشکل معیشتی کارگران زحمتکش در صنعت نفت کشور استدعا دارد این بار نیز جنابعالی با ورود به حل مساله از توقف و تأخیر در روند اجرای پروژه‌ها جلوگیری بعمل آورید،. تأیید می‌فرمایید که وقفه بعضاً طولانی در کارهای اجرایی در پروژه‌های در دست انجام مستلزم هزینه و زمان بیشتری خواهد بود

در صورت موافقت انجمن APEC پیشنهاد دارد دستور بفرمایید کمیته کاری با نظر و صلاحدید حضرتعالی با حضور مسئولان ذیربط در وزارت نفت و نمایندگان انجمن APEC تشکیل و در اسرع وقت، کار عملی برای حل این مساله اتخاذ شود.

پیشاپیش از دستورات مساعد حضرتعالی تشکر و سپاسگزاری می‌شود.

انتهای پیام

بانک صادرات

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا