راه اندازی سامانه هوشمند اداره کل حقوقی شهرداری تهران

0

به گزارش انصاف نیوز به نقل از  خبرگزاری میزان، اسدی گفت: در گذشته اسناد، مدارک و اطلاعات پرونده های قضایی به صورت کاغذی در دسترس قرار داشت که دسترسی به آنان بسیار زمان بر و حتی تحلیل و آنالیزشان نیز مشکل بود.

وی با بیان اینکه همچنین آمار گیری از پرونده های قضایی و اشرافیت داشتن نسبت به وضعیت پرونده ها هم به صورت دستی بسیار سخت بود، افزود: حفاظت و حراست از این پرونده ها نیز به همین شکل بسیار مشکل بود.

معاون قضایی اداره کل حقوقی شهرداری تهران خاطرنشان کرد: در همین راستا راه اندازی سامانه هوشمند اداره کل حقوقی شهرداری پایتخت را در دستور کار قرار داده و توانستیم تمامی اسناد، مدارک و اطلاعات پرونده های قضایی که به صورت کاغذی بود را اسکن و در سامانه ثبت کنیم.

اسدی با تاکید بر اینکه هم اکنون تعداد پرونده های قضایی در مناطق، سازمان ها،معاونت ها و شرکت های تابعه شهرداری تهران بسیار زیاد است، ادامه داد: این سامانه کمک می کند که ما دسترسی راحت تری به اسناد حقوقی مدیریت شهری داشته باشیم.

وی عنوان کرد: هم اینک ما اطلاعات پرونده های حقوقی را به صورت دقیق و کاملا به روز داریم و انواع گزارش گیری ها از پرونده های مختلف را نیز در این سامانه داریم. همچنین حدود 80 درصد از پرونده هایی که در دیوان داشتیم هم اکنون در این سامانه وارد شده است.

معاون قضایی اداره کل حقوقی شهرداری پایتخت با بیان اینکه با کمک این سامانه می توانیم پرونده های قضایی شهرداری تهران را به صورت لحظه به لحظه در مراجع قضایی می توانیم رصد کنیم، گفت: تمامی فعالیت هایی که روی پروند ها انجام می شود هم اکنون نیز در این سامانه ثبت می شود.

اسدی با تاکید بر اینکه مدیران شهرداری تهران نیز می توانند وضعت پرونده های قضایی را از طریق این سامانه رصد کنند،افزود: این سامانه امکان گزارش گیری از پرونده ها را به نیز ما می دهد.

انتهای پیام/

دیباچه

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا