خرید تور تابستان

موضع بهنوش بختیاری درباره‌ی قتل «روحانی قلابی»

بهنوش بختیاری نمی‌دانست مقتول روحانی نیست و توضیح دادکه این فرد ادمین او هم نبوده فقط فن پیچ است.

رکنا نوشت: قتل روحانی که گفته می شد ادمین بهنوش بختیاری هم بود، روز سه‌شنبه سر و صدای زیادی به پا کرد.بعد از اینکه خبر قتل روحانی منتشر شد،در مورد قتل روحانی مشخص شد که این جوان روحانی نبوده و حتی ادمین بهنوش بختیاری هم نبوده است. ساعتی بعد از قتل روحانی دروغین عاملان جنایت که زن و شوهری جوان بودند دستگیر شدند و رسیدگی به پرونده قتل روحانی دروغین در جریان قضایی قرار گرفت.

شنبه 19 تیرماه،جنازه یک مرد در پارک چیتگر کشف شد و در حالی که شواهد نشان می داد این جوان با ضربات چاقو از پا در آمده بوده است،رسیدگی به موضوع در جریان قضایی قرار گرفت.

راز قتل روحانی دروغین در اعتراف زن و شوهر

در بررسی های پلیسی،منشی شرکت مقتول مورد بازجویی قرار گرفت و به ارتکاب قتل با همدستی همسرش اعتراف کرد.این زوج جوان انگیزه خود را از قتل مسائل اخلاقی بیان کردند.

واکنش بهنوش بختیاری به قتل روحانی قلابی!

در حالی که با انتشار عکس های دو نفره این روحانی دروغین در کنار بهنوش بختیاری،وی را ادمین پیج این سلبریتی سینما و تلویزیون معرفی کرده بودند،بهنوش بختیاری اینطور توضیح داد:«امشب بعد از اینکه شنیدم این آقا روحانی نبود،خیلی شوکه شدم.ما معمولا زمانی که فردی را با لباس روحانیت می بینیم به خاطر احترامی که قائل هستیم به خودمان اجازه نمی دهیم از او کارت شناسایی بخواهیم.این آقا از هواداران من بود اما ادمین من نبود چون من اصلا ادمین ندارم.رابطه هر فرد با ادمین پیج خیلی نزدیک است اما مقتول از جمله افرادی بود که فن پیج من را اداره می کرد و شناخت خیلی بالایی از او نداشتم.»

او در ادامه گفت:«خیلی ناراحتم از مرگ ایشان.گاهی به او می گفتم دلیلت از انتخاب این راه و این لباس چیست؟همیشه توضیح می داد می گفت حوزه علمیه درس خواندم و حجاب دل باید داشته باشیم.من هم به عقاید همه دنیا احترام می گذارم و برای این فرد هم احترام قائل بودم.حتی به همه توضیح داده بودم که در میان هواداران من یک روحانی هم هست.»

بهنوش بختیاری در آخر گفت:«این آقا هیچ بدی به من نکرده بود اما تعجب می کنم که با این سن و سال فریب ظاهر و لباس را خوردم و برایم درس تجربه بزرگی شد.»

انتهای پیام

بانک صادرات

نوشته های مشابه

یک پیام

  1. این بهنوش بختیاری رو کجای دلمون بزاریم، ایشون هم شده یک مرجع که معلوم نیست کدوم تفکر رو رهبری میکنه ، اما چپ و راست باید اسم ایشون رو بشنویم و دماغ عمل کرده ایشون رو تو عکسها ببینیم! بعضی وقتها چرت میگه و گاهی اوقات پرت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا