نوبخت: انتقاد می‌کنند زیرا به عمق کار التفات ندارند

محمدباقر نوبخت، رئیس سازمان برنامه و بودجه گفت: تردید نکنید کارها از محضر خداوند پنهان نمی ماند؛ خیلی ها نمی بینند یا اگر می بینند از آن می گذرند یا انتقاد می کنند زیرا به عمق کار التفات ندارند.

به‌گزارش ایرنا، نوبخت روز جمعه در آئین افتتاح مسجد صفی رشت اظهار داشت: سدهای بزرگ و خطوط راه آهن متعدد که از همدان تا تبریز و ارومیه و از آنجا به سنندج در حال اتصال به شبکه سراسری ریلی هستند . علاوه بر این خط ریلی چابهار به زاهدان و از آنجا به خاش از جمله پروژه های عظیمی بود زمینه اشتغال ، توسعه و شادمانی مردم را به دنبال داشت.

وی گفت: تردید نکنید کارها از محضر خداوند پنهان نمی ماند؛ خیلی ها نمی بینند یا اگر می بینند از آن می گذرند یا انتقاد می کنند زیرا به عمق کار التفات ندارند.

معاون رئیس جمهور بهره برداری از پروژه مرمت مسجد صفی رشد یا یکی از پروژه های هویتی مردم این دیار دانست و ادامه داد: این بنا از لحاظ تاریخی ، دینی و اعتقادی برای مردم رشت از اهمیت بالایی برخودار بوده و همواره تکمیل آن دغدغه آنها بود.

نوبخت تاکید کرد: شاید مساجد دیگری هم در این شهر به نوعی نیاز به مساعدت دارند که حتما برای این موضوع برنامه ریزی می شود .

وی با بیان اینکه نباید هیچ منتی بر سر مردم باشد افزود: هر اقدامی که صورت گرفت وظیفه مسئولان بوده و ادای حق مردم بود.

محمدباقر نوبخت رئیس سازمان برنامه بودجه طی سفر دوروزه خود به استان گیلان در بهرهبرداری از چند پروژه حضور یافت که زورخانه رشد و مرمت مسجد صفی از جمله این پروژه ها بودند.

انتهای پیام

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا