آیت‌الله کعبی: صدای مردم خوزستان را به دفتر رهبری رساندم

نماینده خوزستان در مجلس خبرگان رهبری گفت: ما در این ماجرای خوزستان تماشاچی نیستیم بلکه از طریق مجراهای قانونی و شرعی و همچنین از طریق مسئولان استانی و ملی در حال پیگیری معضل کم‌آبی هستم و صدای شما را به دفتر مقام معظم رهبری رساندم.

آیت‌الله عباس کعبی در گفت‌وگو با تسنیم اظهار داشت: سلام و درودم را به مردم و فرزندان عزیزمان در خوزستان می‌رسانم و به آن‌ها می‌گویم همان‌طور که می‌دانید در تلاشم تا مطالبات مشروع، قانونی و بحق شما را در رابطه با آب و سایر مشکلات به مسئولان استانی و ملی برسانم. همچنین مطالبات و استغاثه شما در زمینه خشکسالی و بی‌آبی هورالعظیم و رودخانه کرخه را در سطح ملی پیگیری خواهم کرد تا به‌اذن خدا به راه‌حل درست و سریع مشکلات برسیم و آن را حل کنیم.

نماینده خوزستان در مجلس خبرگان رهبری عنوان کرد: به‌همان صورت که رئیس جمهور منتخب، آیت‌الله رئیسی به شما وعده داد و همچنین در گفت‌وگویی که بنده با وی داشتم، به‌محض تصدی ریاست‌جمهوری سریعاً به امور رسیدگی خواهد کرد.

آیت‌الله کعبی افزود: همچنین از ریاست جدید قوه قضائیه درخواست پیگیری این مشکلات استان را داشتم تا حقوق عامه مردم استان احیاء شود. ما در این ماجرا تماشاچی نیستیم بلکه از طریق مجراهای قانونی و شرعی و همچنین از طریق مسئولان استانی و ملی در حال پیگیری معضل کم‌آبی هستم و صدای شما را به دفتر مقام معظم رهبری رساندم.

نماینده خوزستان در مجلس خبرگان رهبری تصریح کرد: از شما تقاضا دارم که احتیاط کنید و به هجمه‌های دشمن توجه کنید چراکه درصدد سوءاستفاده از شرایط پیش‌آمده هستند تا از آب گل‌آلود ماهی بگیرند تا به اهداف فتنه‌انگیزشان در راستای ریختن خون و به‌هم ریختن امنیت برسند. همه ما مطالبه‌گر حفظ امنیت در کشور هستیم و فرصت فتنه‌انگیزی را با مطالبه‌گری آرام و مشروع در زمینه مشکلات آب و همچنین سایر مشکلات باید از دشمن گرفت.

انتهای پیام

کلیک کنید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا