ستاره های مدنظر منصوریان چه کسانی هستند؟

بعد از شکست استقلال در فینال جام حذفی به احتمال فراوان فردا علیرضا منصوریان به عنوان سرمربی این تیم معرفی می شود.

به گزارش ورزش سه، با حذف استقلال از جام حذفی برکناری پرویز مظلومی از سمتش قطعی شده است و تمام اعضا هیئت مدیره روی علیرضا منصوریان به جمع بندی نهایی رسیده اند و به احتمال فراوان این مربی فردا به عنوان سرمربی استقلال معرفی خواهد شد.

جالب است که باشگاه استقلال چند هفته ای است که مذاکره با بازیکنان مورد نظر منصوریان را شرورع کرده است و به نظر می رسد در صورتی که قرارداد او با این تیم نهایی شود،  برای فصل آینده ستاره های بزرگی در راه آبی های تهرانی هستند.

مهمترین بازیکنی که پیوستنش به استقلال تقریبا نهایی شده است قاسم حدادی فر است. گفته می شود او برای پیوستن به استقلال با این باشگاه به توافق رسیده است و آبی پوش شدنش تنها به پرداخت پول رضایت نامه اش به باشگاه ذوب آهن بستگی دارد چراکه او یک سال دیگر با این باشگاه قرارداد دارد.

اما بازیکن بعدی که در یک قدمی پیوستن به استقلال است، بختیار رحمانی است. هرچند در هفته های گذشته صحبت هایی در مورد پیوستن رحمانی به تیمی از لیگ ستارگان قطر منتشر شده بود اما طبق اخباری که به دستمان رسیده است، پیوستن او هم به استقلال در حال نهایی شدن است و احتمالا ستاره فصل گذشته تراکتورسازی در یکی دو روز آینده قراردادش را با استقلال نهایی می کند.

در این بین طبق اخباری که از قبل منتشر شده بود، وریا غفوری مدافع راست فصل گذشته سپاهان هم عقد قراردادش با استقلال نهایی شده است و او هم در همین یکی دو روزه با این باشگاه قرارداد امضا خواهد کرد.

این 3 بازیکن در کنار فرشید باقری در صورت معرفی منصوریان به عنوان سرمربی استقلال پیوستن شان به این تیم، تا حد زیادی قطعی شده است و البته باشگاه استقلال همچنان برای جذب کاوه رضایی و البته وحید امیری تلاش می کند هرچند که آنها با پیشنهاد جدی از پرسپولیس هم روبرو هستند و باید دید در نهایت کدام تیم را انتخاب می کنند.

انتهای پیام

دیباچه

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا