طنز | مصاحبه با رییس همیشه «پایدار» علوم پزشکی شیراز

در پی برکناری دکتر فرزاد شاهچراغی، رییس اداره حقوقی و املاک دانشگاه علوم پزشکی شیراز پس انتقادات فراوان در مورد فروش زمین درمانگاه شماره ۳ داراب و تخلفات انجام شده در پروژه ی مسکونی کارکنان این دانشگاه، معروف به پارمیس و پارمیدا، شهریار شیرازی در مطلبی طنز به مصاحبه تخیلی با دکتر «ایمانیه»، ریاست دانشگاه علوم پزشکی شیراز در همین زمینه پرداخته است، که در ادامه می آید:

_ سلام جناب آقای دکتر ایمانیه، حالتون خوبه؟

* مطالعات ما نشون میده مردم فارس از اجرای طرح پزشک خانواده  رضایت صد در صدی دارند!

_ آقای دکتر من که هنوز سوالی مطرح نکردم! عرض کردم سلام!

* آها ببخشید! به حول و قوه الهی قطار دانشگاه علوم پزشکی شیراز با اقتدار در حال حرکت به سوی فتح قله های افتخار هست!

_ آقای دکتر سلام!

* خب حتما میخواید به طرف این قطار پر افتخار در حال حرکت سنگ پرتاب کنید دیگه! من مطمینم!

_ از خیر سلام گذشتیم آقای دکتر! نظرتون در مورد برکناری دکتر شاهچراغی رییس اداره حقوقی و املاک دانشگاه چیه!

* نگفتم! نگفتم! اینم سنگ پرتاب کردنتون!

_ به هر حال عملکرد دکتر شاهچراغی در زمینه ی تخلفات انجام شده در فروش زمین درمانگاه شماره ۳ داراب با انتقادات زیادی روبرو بوده، حتی تا جایی که ما اطلاع داریم مدیر کل بازرسی استانداری فارس هم به این موضوع ورود کرده و تخلفات انجام شده به اثبات رسیده؟ علاوه بر این…

* همین جا صبر کنید آقا! در این موضوع که مدیر کل بازرسی استانداری با دانشگاه همیشه مشکل داشته شک نکنید! متاسفانه این آقا کاسه ی صبر من رو لبریز کرده و اگه به این روند ادامه بده احتمالش خیلی زیاده که جاسوس آمریکا و انگلیس از آب در بیاد!

_ آقای دکتر در توانایی های شما و جبهه ی پایداری که هیچگونه شکی نیست اما بالاخره مدارک این تخلفات موجود هست و خیل زیادی از مردم داراب به این تخلف اعتراض دارند! باید جواب افکار عمومی داده بشه یا نه! بحث چندین میلیارد پول بیت المال هست؟

* در نگرش ما افکار عمومی یه توهم هست که متاسفانه شما رسانه ها ایجاد می کنید، همین افکار عمومی که از اون یاد می کنید متاسفانه در انتخابات اخیر به لیست انگلیسی رای دادن! این مردم که ما دیدیم به پاسخگویی هیچ احتیاجی ندارند!

_ بالاخره تکلیف این چند میلیارد پول باید مشخص بشه یا نه!

* ببینید دیگه دارید تهمت میزنید! من به این پولا احتیاجی ندارم! بیاید وضعیت ملک و اموال من رو ببینید! بنده چند باغ در خان زنیان دارم! چند ماشین مدل بالا دارم! ولی همیشه با تاکسی رفت و آمد میکنم و حتی خیلی وقتا پیاده در خیابان زند راه میرم! تا زبونم لال یه موقع شایبه اشرافی گری در ذهن عموم ایجاد نشه!

_ اما شما که یه جورایی فرمودید دیگه عموم مردم مهم نستن!

* منظور من از اون عموم مردمی بود که به لیست انگلیسی رای دادن! اما منظور من از این عموم، عموم مسوولین کشوری و لشکری هستن تا به نحو احسنت از من حمایت کنن!

_ اما در مورد پروژه ی مسکونی پارمیس و پارمیدا هم تخلفات عدیده ای انجام شده، که متاسفانه رییس اداره ی رفاهی کارکنان و همچنین اداره ی حقوقی تخلفات عدیده ای انجام دادن! سوال اینجاست که آیا شما این افراد رو به هیات تخلفات معرفی کرده و یا معرفی خواهید کرد؟

* ببینید من شخصا یک کمیته ۳ نفری با حضور خودم و رییس این ۲ اداره تشکیل دادم! و نتایج ۶ ماهه ی تحقیق و جستجوی ما با همکاری پلیس محترم فتا این شد که در این پروژه ی مسکونی یک خانم اصلاح طلب به نام پارمیدا نقش اساسی در ایجاد مشکلات داشته که رد پای ارتباط این خانم با یه خانم دیگه به اسم پارمیس که جاسوس اسراییل هست، بر ما کاملا مشخص شده و پرونده به مجتمع قضایی ارسال شده!
در مورد معرفی به هییت تخلفات هم باید بگم وقتی دکتر شاهچراغی خودش در هیات های تخلفات همه کاره هست من چجوری میتونم اون رو به این هیات ها معرفی کنم! این هم از اون سنگ ها هست که قبلا عرض کردم، با قل به سنگ هم میزنیدا!

_ عجب! گویا شما فرموده بودید وکیل متهم اصلی این پرونده، باجناق بازپرس پرونده آقای سلطانی هستند؟ آیا این موضوع واقعیت داره؟

* بله متاسفانه درسته!

_ اما تحقیقات ما نشون میده که همسر بازپرس پرونده تک دختر هستند و اصلا خواهر ندارند؟

* بله این حرف شما درسته! ولی به هر حال ما باید در تعریف باجناق یک بازنگری اساسی انجام بدیم! تا بتونیم قطار دانشگاه رو به مقصد برسونیم!

_ آیا این موضوع که سایت انصاف نیوز اعلام کرده یکی از مال باختگان این پروژه مسکونی به علت تجمع روبروی دانشگاه در بهمن ماه گذشته با شکایت دانشگاه به دادگاه احضار شده واقعیت داره؟

* بله واقعیت داره! این هم از کارهای فرزاد هست دیگه! البته سایت انصاف نیوز هم کمک بزرگی به ما کرد تا این موضوع خبری بشه و دیگه کسی جرات تجمع نکنه!

_ یه شایعه وجود داره که مشکل اصلی این پروژه ی مسکونی به علت خرید و فروش زمین این پروژه با فردی بوده که گویا حامی مالی جبهه ی پایداری و یکی از ذی نفوذترین و تندروترین اصولگرایان شهر شیراز هست، ایجاد شده!

* یه درخواست دارم میشه این قسمت جواب من رو چاپ نکنید!

_ بله بفرمایید!

* دهنتون سرویس! شما از کجا فهمیدید! حتما با موساد ارتباط دارید! چرا که تنها موساد از این موضوع خبر داشت!

_ آقای دکتر یه سوال اساسی دارم! ببینید سال ۱۳۹۲ خاستگاه خیلی از تخلفات مالی آشکار در دانشگاه علوم پزشکی شیراز بوده! از زمین داراب گرفته تا همین پروژه ی مسکونی! آیا این موضوع به تغییر دولت و احتمال اینکه ماههای انتهایی ریاست شما بر دانشگاه باشه ارتباطی نداره! همون کاری که آقای احمدی نژاد در ماههای آخر ریاست جمهوریشون انجام دادند؟

* استغفراله آقا! این چه حرفیه! ما تمام کارامونو پنهان انجام میدیم چرا آشکار!

_ باز هم وجود داره دکتر! میگن یکی یک یا چند قطعه زمین رو دقیقا وسط زمین های علوم پزشکی مانند یک جزیره به فرد یا افرادی فروخته! گویا به شما گزارش شده ولی اقدامی نکردید تا اینکه دستور برخورد از تهران اومده؟

* بله همون موقع بنده با توجه به دستور تهران به دکتر شاهچراغی دستور دادم که ایشون رو بزارند مسوول تدارکات یکی از بیمارستان ها! به هر حال با این ظرفیت و ذکاوتی که ایشون از خودشون نشون دادند باید به نحو احسن ازشون استفاده کنیم!

_ شایعه شده که در خرید و فروش این زمین ها رد پای یکی از نمایندگان سابق مجلس…

* صبر کن آقا! ببین دیگه داری زیاده روی میکنی! پات رو از گلیمت درازتر نکن! میدم بگن تو هم جاسوسیا! موسادی! ادله ی کافی هم دارم! مصاحبه همین جا تموم شد! دیگه من جواب نمیدم!

_ آقای دکتر نرو! تو رو خدا صبر کن! هنوز کلی سوال دارم!

انتهای پیام

برچسب ها

نوشته های مشابه

پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن