خرید تور تابستان

واکنش معاون اول قوه‌قضاییه به تصاویر اوین: قضیه خیلی روشن نیست

حجت‌الاسلام مصدق، معاون اول قوه قضائیه در پاسخ به سوالی درباره تصاویر منتشر شده از برخورد با زندانیان در زندان اوین گفت: این موضوع در حال بررسی است و هنوز قضیه خیلی روشن نیست، فکر می‌کنم تا فردا اطلاع رسانی شود.

به گزارش خبرگزاری فارس، حجت‌الاسلام والمسلمین محمد مصدق معاون اول قوه قضائیه در حاشیه معارفه معاون حقوقی و امور مجلس قوه قضائیه و در جمع خبرنگاران در ارتباط با برخی تخلفات در حوزه دارو و واکسن و این‌که آیا کسی دستگیر شده است یا نه گفت: قوه قضائیه مصمم است با کسانی که امنیت جامعه را مخدوش و با جان مردم بازی می‌کنند و آسایش مردم را به هم می‌ریزند به جد برخورد کند.

وی افزود: در این خصوص اخیرا یک پزشک با همدستی سه نفر دیگر از کارکنان مربوط به درمان، تعداد محدودی از پوکه‌هایی مربوط به واکسن را که باید معدوم می‌کردند را برخلاف قوانین نگه داشته بودند که خوشبختانه قوه قضائیه وارد شد که البته تعداد کمی بودند و مشخص شد به چه افرادی واکسن زده‌اند و در نهایت موضوع حل شد.

حجت‌الاسلام والمسلمین مصدق گفت: اصل قضیه برای ما مهم است چرا که قوه قضائیه اجازه نمی‌دهد که امروز پزشکی به خود جرات دهد که آبروی جامعه پزشکی را ببرد این در حالی است که پزشکان زیادی هستند که امروز با آبرو خدمت می‌کنند و حال آن‌که یک نفر بخواهد آبروی آن‌ها را برهم بزند.

معاون اول قوه قضائیه تاکید کرد: من با دادستان مرکز استان و رئیس کل مربوطه بعد از این اتفاق همان روز صحبت کردم و گفتم اگر بتوانید این پرونده را به مدت دو هفته تحقیقات مقدماتیش را انجام دهید تا پرونده منتهی به نتیجه گردد، صرف نظر از محتوای پرونده که بنده دخالتی در آن ندارم و موضوعی است که قاضی تصمیم‌گیرنده است، باید به مردم اعلام شود تا بدانند قوه قضائیه پشتیبان آن‌ها است و نمی‌گذاریم امنیت آن‌ها مخدوش شود.

وی در پاسخ به سوالی درباره تصاویر زندان اوین افزود: این موضوع در حال بررسی است و هنوز قضیه خیلی روشن نیست فکر می‌کنم تا فردا اطلاع رسانی شود.

انتهای پیام

بانک صادرات

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا