توضیح سردار فدوی درباره راه‌اندازی مرکز ترک اعتیاد توسط سپاه

سردار فدوی، جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران با بیان اینکه «ذات سپاه این است که در همه عرصه‌ها ورود کند»، گفت: ده مرکز ترک اعتیاد با عنوان «اردوگاه‌های کرامت» با همت سپاه پاسداران در کشور در دست راه‌اندازی است.

به گزارش تسنیم، سردار علی فدوی در بازدید از «اردوگاه کرامت اصفهان» در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه سپاه به معنای خدمتگزاری است، اظهار داشت: هر کجا برای خدمت به مردم نیاز باشد سپاه ورود می‌کند و همواره در کنار مردم خواهد بود.

وی با بیان اینکه براساس فرمایشات رهبر معظم انقلاب، سپاه نسبت به راه‌اندازی اردوگاه کرامت اقدام کرده است، افزود: برای این امر، راه‌اندازی این مرکز به 10 استان ابلاغ شده که نخستین مرکز در تهران ایجاد شد. این اردوگاه تاکنون علاوه بر تهران در استان‌های قم، اصفهان، کرمان، همدان، البرز و لرستان راه‌اندازی شده است.

وی با بیان اینکه بودجه برای راه‌اندازی اردوگاه کرامت تخصیص یافته است، ادامه داد: ذات سپاه این است که در همه عرصه‌ها ورود کند؛ چه در سیل و زلزله، چه در جبهه‌های دفاع از کیان مسلمانان در خارج از کشور و چه در کمک به مدیریت بیماری کرونا و ترک اعتیاد، ما مشارکت در همه امور را وظیفه خود می‌دانیم.

سردار فدوی با اشاره به اینکه ترک اعتیاد در اردوگاه‌های کرامت در چندین مرحله انجام می‌شود، اضافه کرد: سم زدایی اولیه، سم زدایی تخصصی، روان درمانی، اشتغال و جامعه‌پذیری در مراکز کرامت سپاه مورد توجه است تا در این زمینه افراد را به صورت کاملاً بهبود یافته به جامعه برگردانیم. اردوگاه‌های کرامت بر اساس نیاز جامعه در کشور توسعه خواهند یافت.

انتهای پیام

دیباچه

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا