تاکید وزیر اطلاعات بر ایجاد «فضای امن برای ارائه خدمات دولت»


سیداسماعیل خطیب، وزیر اطلاعات گفت: برقراری و ایجاد فضای امن برای ارائه خدمات دولت در زمینه‌های مختلف از جمله رونق اقتصادی در راستای جهش تولید مهم است. امنیت پایدار زمینه را برای خدمت‌گزاری هرچه بیشتر مردم فراهم می‌کند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم حجت‌الاسلام و‌المسلمین خطیب ‌در سفر خود به آذربایجان‌غربی و در دیدار با حجت‌الاسلام سیدمهدی قریشی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ارومیه اظهار داشت: دولت آیت‌الله رئیسی مصمم است که تمام توان خود را در خدمت به مردم قرار دهد.

وی با ابراز تأسف از اینکه دشمنان در صدد ایجاد توطئه‌های مختلف برای اختلاف‌افکنی بین قومیت‌ها هستند گفت: بی‌تردید تیزبینی نیروهای امنیتی و اطلاعاتی و از سویی نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران تمام توطئه‌های آنان را ناکام گذاشته است.

وزیر اطلاعات در ادامه نیز برقراری و ایجاد فضای امن برای ارائه خدمات دولت در زمینه‌های مختلف از جمله رونق اقتصادی در راستای جهش تولید را مهم ارزیابی و تصریح کرد: امنیت پایدار زمینه را برای خدمت‌گزاری هرچه بیشتر مردم فراهم می‌کند.

وی همدلی، همراهی و هم‌افزایی بین همه اقشار را در آذربایجان‌غربی مهم ارزیابی و خاطرنشان کرد: در این استان تمام ادیان، اقوام، مذاهب و همه اقشار باید بتوانند از مواهب موجود به‌صورت یکسان بهره‌مند شوند.

در ادامه نماینده ولی فقیه در آذربایجان‌غربی و امام جمعه ارومیه نیز در این دیدار رضایت الهی را در گروی خدمت صادقانه به مردم دانست و گفت: با توجه به ظرفیت‌های آذربایجان غربی می‌طلبد که دولت سیزدهم توجه ویژه‌ای بدان داشته باشد.

حجت الاسلام والمسلمین قریشی با بیان این که آذربایجان غربی رنگین‌کمان مذاهب و ادیان است که با یک وحدت مثال‌زدنی کنار یکدیگر زندگی می‌کنند افزود: مردم بصیر استان وحدت خود را در برابر توطئه‌های مختلف حفظ کرده‌اند که امیدواریم با تمهیدات دولت این یکپارچگی افزایش یابد.

انتهای پیام

دیباچه

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا