وزیر کشور: نه از تحریم می‌ترسیم، نه از آمریکا

وزیر کشور دولت سیزدهم از یک «خیز بزرگ» خبر داد.

به‌گزارش انصاف نیوز، سردار وحیدی با بیان اینکه «نه از تحریم می‌ترسیم و نه از آمریکا»، گفت: سخت‌ترین تحریم‌ها را پشت‌سر گذاشته‌ایم در آستانه یک خیز بزرگ در گام دوم انقلاب هستیم.

به‌نوشته‌ی تسنیم، وحیدی صبح امروز در جلسه شورای اداری استان بوشهر با بیان اینکه “‌مرحله‌ای جدید ‌از انقلاب را در قامت گام دوم شاهد هستیم”، اظهار داشت:‌ خون‌های زیادی تقدیم شده است تا امروز انقلاب با قدرت و صلابت در جهان نامش مطرح شود و قدرتی است که ستمگران را به زیر کشیده است.

وی افزود: زمان زیادی از کلام رهبری مبنی بر خروج آمریکا از منطقه نگذشته است که شاهد خروج خفت‌بار آنها از افغانستان و ذلت‌بار در عراق هستیم.

وحیدی با تصریح به اینکه مسیر انقلاب ‌”روشن، قوی و پر‌عزت” است چرا که ادامه انقلاب سالار شهیدان است و پنجه در پنجه ‌ابرقدرت‌ها انداخته و آنها را بارها تهدید کرده است، اضافه کرد: ‌تاریخ پرافتخار بوشهر نشان می‌دهد رئیسعلی دلواری‌های جدید فراوان داریم و در روزگاری هستیم که نه از تحریم می‌ترسیم و نه از آمریکا و در مقابل هیچ‌کدام نه‌تنها تسلیم نمی‌شویم بلکه آنها را به تسلیم شدن وادار می‌کنیم.

وی افزود: بوشهر که نماد ایستادگی وحدت، اتحاد و بزرگی است می‌تواند شاهد بسیاری از اتفاقات خوب باشد و شاید در آینده باید دروازه اقتصاد دریایی ایران باشد.

‌وی با اعلام اینکه اقتصاد دریامحور از جمله ظرفیت‌های استان بوشهر است، گفت: در سال‌های آینده باید 10 تا 20 درصد اقتصاد ملی دریاپایه باشد.

وزیر کشور ‌خاطرنشان کرد: اکنون که به‌لطف خدا و تاب‌آوری ملت سخت‌ترین تحریم‌ها را پشت‌سر گذاشته‌ایم در آستانه یک خیز بزرگ در گام دوم انقلاب هستیم.

وی با تقدیر از زحمات گراوند استاندار سابق بوشهر گفت: امروز فردی را برای استانداری استان بوشهر انتخاب کردیم که دریا‌دلی از نسل قاسم سلیمانی‌ها است و با تمام وجود بیش از 42 سال به‌دنبال شهادت در میادین مختلف دویده است.

خبر تکمیل می‌شود…

کلیک کنید

نوشته های مشابه

یک پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا