نظر خانواده مدعی درمان کرونا که درگذشته است: کووبرکت بزنید!

کانال تلگرامی سیدمحمد موسوی از مدعیان طب سنتی که می‌گفت جوشانده‌ای گیاهی برای مداوای کرونا دارد ولی خود در مردادماه بر اثر ابتلا به کرونا درگذشت، به‌تازگی توصیه کرده که مردم واکسن بزنند. البته تاکید کرده که واکسن برکت بزنند.

به گزارش انصاف نیوز، این کانال که احتمالا توسط نزدیکان آن مرحوم اداره می‌شود هفته‌ی گذشته نظر او را در آخرین جلسه‌ی هم اندیشی در موسسه‌اش منتشر کرده که این توصیه را البته به کسانی کرده که در معرض خطر هستند و کووبرکت را واکسن قابل اعتماد خوانده است ولی باقی واکسن‌ها را غیرقابل اعتماد می‌دانسته چون معتقد بوده است که مطالعات آنها کامل نشده است!

در متن این کانال آمده است: «واکسن بزنیم؟ سوالی که این روزها مرتب از طریق پیامک، بصورت تلفنی و حضوری از ما پرسیده می‌شود. ما تزریق یا عدم تزریق واکسن را به هیچ کس توصیه نمی کنیم چون خود را در محضر خداوند منان پاسخگو میدانیم. با توجه به عدم استفاده از پتانسیل طب سنتی اصیل در پیشگیری و درمان بیماریهای ویروسی از جمله کرونا شاید بهتر باشد افراد در معرض خطر و افراد مسن که در صورت ابتلا، ارتباط و یا شرایط استفاده از دستورات و تمهیدات طب سنتی را ندارند واکسن‌های قابل اعتماد (کووبرکت) بزنند، اما به افراد دیگر و جوان و اهالی طب سنتی پیشنهاد نمی کنیم تا زمانیکه مطالعات واکسن‌ها کامل شود تزریق کنند».

آقای موسوی در تابستان سال گذشته در پستی تلگرامی علیه واکسن نوشته بود:

هر روز صدها نفر با داروها و روش‌های طب سنتی ایران به سلامت به جامعه بازمی‌گردند اما بشکند دستی که نمک ندارد چون درمان کرونا با طب سنتی ارزش ندارد اما مرگ با روش های طب شیمیایی افتخار آفرین است. پزشکی غربی در گرداب (جهل علمی) فرو می‌رود و مردم بسیاری را در این باتلاق علم زدگی و خود پرستی فرو می‌برد. زمامداران کشور ما هم از رئیس جمهور گرفته تا وزیر بهداشت و متخصصین مقدس همه بر ساخت واکسن تکیه کرده‌اند. گیریم واکسن هم ساخته شود، ۷ میلیارد مردم جهان باید مرتب واکسینه شوند، ویروس بعدی یا تغییر شکل داده شده هم همیشه امکان تهاجم دارد، برای آن هم بعد از یک کشتار جهانی باید واکسن ساخته شود. پیش بینی می‌شود دنیای پزشکی غربی در آینده در دریایی از واکسن‌ها محو خواهد شد. تلاش‌های جامعه پزشکی در جای خود تحسین برانگیز است اما نه اینکه پزشکی مدرن فقط با عینک سازمان بهداشت جهانی به بیماری‌ها بنگرد. عصای موسی و ید بیضاء تمثیلی از قومی است که به معجزات الهی بی توجهند و روزی حق آشکار شده و همه معاندان طب سنتی ایرانی در رود نیل با عصای موسی غرق خواهند شد.

وی مردادماه امسال بر اثر کرونا درگذشت.

انتهای پیام

نوشته های مشابه

یک پیام

  1. اینها دیوونه اند فقط بخندید بهشون خدا رو شکر که به دست خودشون دارن منقرض میشن

    1
    2

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا