واکنش شهره موسوی به خبر بازداشت

سایت تابناک نوشته است که شهره موسوی، مدیر عامل سابق بادران و نایب رئیس بانوان فدراسیون فوتبال، درباره‌ی شایعات ایجاد شده پیرامون خودش، تیم بادران و ممنوع الخروج شدنش گفت: «ممنوع الخروجی من درست نیست و مشکلی هم ندارم. هر کسی کار اقتصادی می‌کند راجع به او صحبت می‌کنند و الان هم بیشتر در این باره حرف زده می‌شود تا شیرینی تیم ملی و پیروزی ملی‌پوشان را زیر سؤال ببرند. برخی فکر می‌کنند با این شایعات به من ضربه می‌زنند در حالی که بدون شک به فوتبال کشور ضربه وارد می‌کنند».

خبرگزاری فارس هم در این باره نوشت:

تیم فوتبال بانوان کشورمان موفق شد از مرحله مقدماتی جام ملت های آسیا به سلامت عبور کند و مجوز حضور در مسابقات نهایی را کسب کند. تیمی که بعد از دوسال عدم فعالیت توانست هم به رنکینگ فیفا بازگردد هم در یک اقدامی کم سابقه به مرحله نهایی جام ملت‌های آسیا برسد اما در کنار این موفقیت شیرین که برای فوتبال بانوان رخ داد غیبت شهره موسوی نایب رئیس فدراسیون فوتبال و رئیس کمیته بانوان کمی عجیب و غیره منتظره آمد.

در طول برگزاری این رقابت ها در فضای مجازی برخی خبرها حکایت از این داشت که ظاهرا موسوی بابت فعالیت های اقتصادی که خارج از فوتبال داشته و دارد دچار مشکلاتی شده و حتی خبر از بازداشت 24 ساعته او هم آمده بود و اینکه به دلیل ممنوع الخروج بودن نتوانسته تیم بانوان را در تاشکند همراهی کند.

با وجود همه این هجمه‌ها شهره موسوی در گفت و گو با خبرنگار ورزشی فارس اظهار داشت: کسانی که چنین حرفهایی می زنند می خواهند مدیریت خوب من را زیر سئوال ببرند و خدا راشکر در فارسی ضرب المثل های خوبی داریم که یکی از آنها در جواب به این افراد حاشیه ساز این است که جواب ابلهان خاموشی است.

وی افزود: من چرا باید به این سفر می رفتم وقتی کلی کار در فدراسیون داشتم. مهم این است که کارها با مدیریت انجام شود که این اتفاق هم به خوبی افتاده است. همه کارها در حال انجام بوده و نفراتی که اعزام شده بودند کارها را انجام می دادند. مهم نتیجه گرفتن تیم بوده که حاصل شده و بقیه صحبت های حواشی هست که من به آنها اهمیت نمی دهم.

موسوی تاکید کرد: برخی می خواهند خستگی کار به تن آدم بماند. مباحثی مثل لباس کاروان را پیش گرفتند درحالی که کسی به این توجه نکرد ما توانستین تیمی که از رنکینگ خارج شده بود را دوباره سرپا کنیم. اردن حریف قدری بود اما خوشبختانه بچه ها توانستند سربلند شوند. کسانی که به بهانه های مختلف در حال حاشیه سازی هستند بدانند که با این کارها به شهره موسوی ضربه نمی زنند بلکه به فوتبال کشورمان لطمه می زنند.


شایعه‌ی مورد اشاره در خبر تابناک و خبرگزاری فارس، به توییت «علی‌رضا محرمی»، خبرنگار خبرگزاری تسنیم درباره‌ی فریدون قربانیان مدیرعامل کنونی باشگاه بادران و همسرش شهره موسوی، مدیرعامل سابق این باشگاه برمی‌گشت.

انتهای پیام

نوشته های مشابه

پیام

  1. در سال نودوهشت وارد بادران شدم و فعالیت داشتم اما متاسفانه بخاطر لیدرهای طمعکار که وادار ب خرید بوسکارت کردند. یعنی پول دومیلیون و‌هفتصد گرفتند .‌خودشون. بوسکارت خریدند و ب من دادند بعد از خرید. حماییشونو از من کم کردند و‌کلا بی توجه شدند ومن مجبور ب لغو شدم بوسکارتی ک الانم.دارم و ب کارم نمیاد.با وجود نیاز مالی. ب لیدر بالاتری هم ک مراجعه کردم پشت منو خالی کرد خانم موسوی خواهش. میکنم این موارد رو بررسی کنید. ممنون میشم اگر پول منو برگردونید اون پول قرضی بوده ک هنوز پرداخت نشده.

    1
    1
  2. فقط من نفهمیدم که ممنوع الخروجی خانم ش. م و دستگیری همسرشان از بابت کلاهبرداری از 2400 نفر یا بیشتر، چه ربطی به زیرسوال بردن موفقیت‌های تیم ملی دارد!؟ 1500 میلیارد پول مردم کجاست؟ این حرفها سفسطه بازی و گمراه کردن ملت است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا