آیا تاکنون از خدمات نئوبانک‌ها استفاده کرده‌اید؟

نمایش نتیجه

Loading ... Loading ...

حسین پرویزی: مدیران بادران اخلاق را رعایت کنند

مدیر عامل خوشه طلایی ساوه گفت: متاسفانه در این هفته ها مدیران بادران به دنبال جو سازی هستند.

به گزارش ایلنا، حسین پرویزی پیرامون صحبت های مالک بادران در برنامه فوتبال یک اظهار داشت: متاسفانه مدیران بادران امروز صحبت هایی کردند که در دیدار برابر تیم ما جلوی پخش زنده را گرفته ایم، درصورتی که دیدار های ما هفته ها هست که به دلیل بدهی به صدا و سیما پخش زنده نمی شود.

وی افزود: در دیدار برابر بادران که زه گواه کارشناسان به ضرر ما وندین سوت هم زده شد اما همچون گذشته اخلاق را رعایت کردیم اما بادرانی ها پس از این بازی با انتشار فیلمی از اعتراضات سرمربی ما و بزرگنمایی که از سوی این تیم رخ داد باعث شد ما در دیدار هفته بعد برابر چوکا از این اتفاق بسیار متضرر شدیم.


لیگ را شروع نکنید؛ ما آماده نیستیم

در حالی که قرعه کشی بازی های فصل جدید لیگ یک برگزار شده و تاریخ شروع بازی ها هم تلویحا مشخص شده سه تیم هنوز تمرینات آماده سازی خود را آغاز نکرده اند.

به گزارش “ورزش سه”، به همین بهانه به نظر می رسد بار دیگر شروع بازی ها با تاخیر مواجه شود. این مورد نقد و گلایه تیم هایی است که تمرینات آماده سازی خود را به موقع آغاز کرده اند و حالا به نوعی دچار تمرین زدگی شده اند. ابتدا قرار بود به بهانه شروع لیگ برتر از دوم و سوم مهر لیگ یک هم از 6 یا 7 مهر آغاز شود. همواره لیگ یک چند روز بعد از لیگ برتر آغاز می شود اما بعد از اینکه سهیل مهدی اعلام کرد تاریخ شروع بازی های لیگ برتر به 27 مهر یعنی بعد از بازی های تیم ملی موکول شده فریبزر محمودزاده هم مصاحبه ای داشت و اعلام کرد برای اولین بار مجبور هستیم بازی های لیگ یک را پیش از لیگ برتر آغاز کنیم. از آنجایی که 18 تیم در دسته اول حضور دارند و نیاز به هفته های زیادی برای برگزاری مسابقات نداریم نمی توانیم شروع بازی های لیگ یک را به بعد از لیگ برتر موکول کنیم و در نتیجه قرار شد فصل جدید بازی های دسته اول از 19 مهر آغاز شود. اما در قرعه کشی بازی های لیگ یک و به بهانه درخواست برخی از تیم ها برای تاخیر در شروع بازی ها اعلام شد حداکثر بازی ها از 24 مهر آغاز خواهد شد.

بعید است فصل جدید بازی های دسته اول از 24 مهر آغاز شود. شاهین شهرداری بوشهر هنوز سرمربی جدید خود را معرفی نکرده و تمرین را هم شروع نکرده. جالب اینکه شهرداری بوشهر به دنبال فروش امتیاز این تیم است و به همین بهانه اطلاعیه مزایده تیم را منتشر کرده اما تاریخ بازگشایی پاکت های مزایده 26 مهر است. یعنی دو روز بعد از شروع بازی ها. از خوشه طلایی هم خبری نیست. مالک این باشگاه در آخرین مصاحبه خود اعلام کرده بود اگر از سوی صنایع استان برای تامین هزینه های تیم به او کمکی نشود مجبور است امتیاز تیم را به خارج از استان واگذار کند و مالک باشگاه بادران هم واگذاری امتیاز به تیم شمس آذر قزوین را قطعی نمی داند و حتی گفته است اینکه شمس آذر قزوین در بازی ها شرکت می کند یا بادران ممکن است تا یک روز پیش از شروع بازی ها هم طول بکشد.

با این اتفاقات به نظر می رسد باز هم تاریخ شروع بازی های دسته اول دستخوش تغییر شود چرا که کمتر دیده ایم یا بهتر است بگوییم ندیده ایم فدراسیون فوتبال ایران همانند فدراسیون فوتبال آسیا عمل کند و اگر تیمی به موقع در مسابقات ثبت نام نکرد از جدول بازی ها کنار بگذارد؛ بی نظمی در جدول رقابت های فوتبال قهرمانی دسته اول باشگاه های کشور مختص این فصل نیست و این به مماشات فدراسیون فوتبال با تیم هایی بر می گردد که به قانون احترام نمی گذارند. از پایان بازی های فصل گذشته تا شروع بازی های این فصل ماه هاست می گذرد و اگر شهرداری بوشهر به دنبال واگذاری امتیاز تیم بود باید بلافاصله این کار را بعد از پایان مسابقات فصل گذشته انجام می داد تا گروه یا شخصی که امتیاز تیم را خریداری می کند فرصت کافی برای تیم سازی در اختیار داشت. در این بین تیم هایی که به موقع تمرینات آماده سازی را شروع کرده اند و منتظر آغاز بازی ها در تایم از پیش تعیین شده بودند چاره ای ندارند. باید صبر کنند تا این تیم ها هم برای شروع مسابقات آماده شوند.

انتهای پیام

کلیک کنید
دیباچه

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا