پلیس «شایعات درباره مؤسسه رهگشا» را تکذیب کرد

تسنیم نوشت: مدتی قبل متنی در شبکه‌های اجتماعی منتشر شد که اتهامات و ابهامات مالی را پیرامون مؤسسه رهگشا و برخی از فرماندهان ارشد نیروی انتظامی مطرح کرده بود.

این موضوع با واکنش سرهنگ عین‌الله جهانی، معاون اجتماعی پلیس راهور مواجه شد، وی در این رابطه اظهار کرد: با توجه به اینکه در سال 1396 برگ سبز خودرو به عنوان سند مالکیت مطرح شد، عده‌ای سودجو در فضای مجازی علیه مؤسسه رهگشا (تعویض پلاک) اتهامات کذبی را منتشر کردند.

وی تصریح کرد: فرد منتشر کننده شناسایی، دستگیر و ضمن تشکیل پرونده قضائی هدف مجرمانه وی محرز شد و نامبرده از این اقدام اظهار ندامت و پشیمانی کرد.

این مقام انتظامی بیان کرد: متأسفانه در چند روز اخیر، همین متن منتشر شده در فضای مجازی در سال 96، مجدداً جهت‌دار و هدفمند انتشار یافته است که معاونت اجتماعی راهور ضمن محکوم کردن چنین اتهاماتی مرتبط با مؤسسه رهگشا (تعویض پلاک خودرو)، کذب بودن مطالب را اعلام می‌دارد.

جهانی بیان کرد: لازم به ذکر است اینگونه جهت‌گیری‌های سوء، هیچ تأثیری بر اراده خادمان برای ارائه خدمت خوب، ارزان و آسان به مردم عزیز نخواهد گذاشت و افرادی که با نشر اکاذیب و اتهامات واهی و سوءاستفاده از تکنیکهای رسانه‌ای قصد فریب افکار عمومی را دارند بر اساس قانون تحت پیگرد قرار خواهند گرفت.

معاون اجتماعی پلیس راهور یادآور شد: لازم به ذکر است تمام وجوه پرداختی بانکی به حساب خزانه دولت واریز و هیچ نفع شخصی یا سازمانی در این زمینه وجود ندارد.

انتهای پیام

دیباچه

نوشته های مشابه

یک پیام

  1. پاسخ دهیدچگونه شرکتی با مجموعه ای از هیات مدیره شامل افسران بازنشسته باضافه امضارییس پلیس بعنوان احدازصاحبان امضاشانیت رسمی یافته است….

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا