آیا تاکنون از خدمات نئوبانک‌ها استفاده کرده‌اید؟

  • خیر (78%, 109 رای)
  • بله (22%, 31 رای)

جمع آرا: 140

Loading ... Loading ...

خبرگزاری فارس: عادل فردوسی پور روی آنتن بی قانونی می‌کرد

خبرگزاری اصولگرای فارس روز گذشته در متنی با عنوان «پاسخ هوشمندانه رئیس رسانه ملی در مورد فردوسی‌‌پور» نوشته است که «مانع اصلی سد راه عادل اقدامات غیر حرفه‌ای است که اگر مانند همه مجریان رسانه‌های حرفه‌ای دنیا خود را ملزم به رعایت آن کند و به قواعد و قوانین سازمان متبوع خود احترام بگذارد، طبق گفته رییس صداوسیما می‌تواند برگردد.»

به گزارش انصاف نیوز، متن کامل نوشته‌ی خبرگزاری فارس در پی می‌آید:

نام عادل فردوسی پور مجری محبوب برنامه ۹۰ روز گذشته بعد از مصاحبه رییس صداوسیما پس از ماه‌ها دوباره بر سر زبانها افتاد.

سلامت مالی و اخلاقی در کنار تیزهوشی وی در اجرای تحلیل و تفسیر فوتبال از عوامل محبوبیت این مجری کرمانی است.

اما اظهارات نابجا در مسایل غیر مرتبط نظیر تخصیص حدود ۴۰ دقیقه از وقت برنامه ۹۰ به استیضاح سیاسی شهردار وقت تهران، دعوت از چهره‌های سیاسی و هنری و غیر مرتبط با برنامه ورزشی و متلک‌ها و کنایه هایی با ژست اپوزیسیونی و … این اواخر برنامه ۹۰ را بیشتر محلی برای جلوه‌گری عادل فردوسی پور کرده بود که مسئولین تلویزیون بعد از بی توجهی به تذکرهای پیاپی سرانجام مجبور شدند در اقدامی اصولی مانع از اجرای وی در برنامه ۹۰ شوند.

این تصمیم اگرچه برای بسیاری تلخ بود اما به ظاهر تنها چاره باقی مانده برای جلوگیری از بی‌قانونی در آنتن رسانه ملی بود.

البته همان زمان مسئولین مربوطه اعلام کردند فردوسی پور برای گزارش فوتبال منعی ندارد اما او ترجیح داد که گزارش نکند و حتی گزارش اینستاگرامی به دعوت مسئولین سعودی AFC را به رسانه ملی ترجیح داد.

با این حال روز گذشته رییس رسانه ملی در پاسخی هوشمندانه به درخواست فردی که از او خواسته بود اجازه بازگشت فردوسی پور به صداوسیما را بدهد گفت: بازگشت وی منعی ندارد. بلافاصله برخی رسانه‌ها به گونه‌ای وانمود کردند که مشکل فردوسی‌پور رئیس قبلی صداوسیما بوده و حالا با رفتن وی این مشکل حل شده!

اما واضح است که مانع اصلی سد راه عادل اقدامات غیر حرفه‌ای است که اگر مانند همه مجریان رسانه‌های حرفه‌ای دنیا خود را ملزم به رعایت آن کند و به قواعد و قوانین سازمان متبوع خود احترام بگذارد، طبق گفته رییس صداوسیما می‌تواند برگردد.

نکته ای که باید از آن استقبال کرد.

انتهای پیام

دیباچه

نوشته های مشابه

یک پیام

  1. به نظرم منطقی حرفی بود که تا حالا بدون هیجانات در باره فردوسی پور زده شده …حالا به نظرم بایست در یک مقاله نقدهای به دور از احساسات نقاط ضعف و مثبت نود و شخص ایشون هم در دستور کار قرار بگیرد تا دیگه شاعبه پیش نیاد اما بازم منطقی و بدور از هر جور رودبایستی و مصلحت اندیشی (نقد واقعا واقعی فردوسی پور ).

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا