عکس | تغییر مجری سابق خبر صداوسیما

هادی زنوزی، مجری سابق اخبار صداوسیما که چند سالی‌ست در خارج از کشور زندگی می‌کند عکسی از چند سال قبل خود و امروزش در توییتر منتشر کرد و نوشت: «صحبت از تغییر بود؟!
1388- 1400».

به‌گزارش انصاف نیوز، آقای زنوزی در پاسخ به سوال کاربری با نام «آلان ویسی» که پرسیده بود «شما همون مجری‌ای هستید که شبِ بعد از انتخابات ۱۳۸۸ با کامران دانشجو گفتگوی خبری داشتید در شبکه خبر؟!»، نوشت: «پس شما یادته اونو! نزدیک بود پاشم کتکش بزنم […] رو!».

او در پاسخ به سوال «محمد وحیدی» مبنی بر اینکه «افکارت با ظاهرت تو صدا و سیما اون زمان مطابقت داشت یا نه؟»، نوشت: «اونموقع نظرم به نظر اصلاح‌طلبان نزدیکتر بود!».

و پاسخ یک‌کلمه‌ای این مجری سابق صداوسیما به کاربری با نام «آرش کیا» که پرسید «هادی جان دوز ریا و ظاهرسازی در صدا و سیما چقدره واقعا؟»: «زیاد».

انتهای پیام

نوشته های مشابه

پیام

  1. جالبه نوعی دور اندیشی کردی تونستی بری از صدا و سیما پلی ساختی برادر خوش باش و به ریش همه بخند از سواستفاده هات. کی گفتم که گفتید تکراریه

  2. خواستم پا شم کتکش بزنم!!! خب پا میشدی میزدیش. نه جونم به موقعش اصولگرا بودی بعد بهتر دیدی اصلاح طلب بشی بعدشم زدی زیر همه چیز و رفتی. برو خوش باش فقط فکر نکن بقیه نمیتونن. نمیخوان!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا