وزیر اقتصاد: کالای قاچاق و ته‌لنجی تفکیک می‌شوند

احسان خاندوزی، وزیر اقتصاد گفت: در راستای رفع شبهه اتهام برای ورود برخی از کالاها از طریق بنادر به کشور، کالای قاچاق و ته‌لنجی تفکیک می‌شوند.

به گزارش خبرگزاری فارس، خاندوزی عصر امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: سفرهای دولت سیزدهم با شروع از مناطق کمتر برخوردار و البته پرظرفیت کشور حاوی این پیام است که دولت برای تغییر دادن وضعیت موجود عزم جدی دارد.

وزیر اقتصاد و امور دارایی افزود: یکی از مسائل مهم استان بوشهر اقتصاد بازرگانی، دریامحور و گره‌خوردن بخش عظیمی از معیشت مردم با تجارت دریایی است.

وی تاکید کرد: فراهم کردن زیرساخت‌های لازمی که بسیار ضعیف بود از موارد مهمی است که باید چاره اندیشی جدی برای آن شود متاسفانه سازمان‌هایی که وظیفه این زیرساخت‌ها را داشتند باید با سرعت بیشتری این مهم را انجام می‌دادند.

این مقام مسؤول گفت: فراهم کردن سایر زمینه‌های رونقی که نماینده لنج‌داران مطرح کردن از برنامه‌هایی است که در دستور وزارت اقتصاد قرار دارد.

خاندوزی تصریح کرد: در راستای رفع شبهه اتهام برای ورود برخی از کالاها از طریق بنادر به کشور، کالای قاچاق و ته‌لنجی تفکیک می‌شوند با این اقدام شفاف نه تنها رونق را بر می‌گردانیم بلکه کمک می‌کنیم تولید ملی در عرصه بزرگ‌تر ضربه نخورد.

وزیر اقتصاد عنوان کرد: کمک خواهیم کرد رونق کاری و تجاری به گمرک دیلم برگردد.

انتهای پیام

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا