خرید تور تابستان

واکنش‌ توییتری‌ها به خبر مرگ ریحانه پارسا

رکنا: شنیده‌ها حاکی از آن است صبح امروز ریحانه پارسا در ترکیه به قتل رسید، پایگاه اطلاع‌رسانی اخبار معاصر این خبر را انتشار داد و همزمان با آن شاهد اتاقی در کلاب هاوس بودیم که مرگ و خودکشی ریحانه پارسا را به بحث گذاشته بودند. همچنین این بازیگر در آخرین استوری اینستاگرامی خود لیست کارهایی را که باید پیش از مرگ انجام دهد را منتشر کرد.


این خبر هنوز از سوی نزدیکان ریحانه پارسا یا رسانه‌های ترکیه تایید نشده است؛ در ادامه واکنش برخی از کاربران توییتر را بخوانید:

آخرین استوری ریحانه پارسا

فرن [faren] خبرنگار بی بی سی: ‏یک خبری در مورد ریحانه پارسا پیچیده منبع زدن از بی‌بی‌سی فارسی.
یک روم در کلاب‌هاوس از طرف بی‌بی‌سی زده شده که فیک بوده و اسکرین شات خبری که دست بدست میشه هم فیکه.

آزاده مختاری: ‏خبر کشف جسد ‎#ریحانه_پارسا در فضای مجازی منتشر شده است. خبری که هنوز تاییدرسمی ندارد. شب گذشته ریحانه پارسا لایو اینستاگرامی داشته،وسط لایو،تلفن دیگر او زنگ میزند،لایو را قطع میکند تا به تماس خط دیگرش پاسخ بدهد و دیگر خبری از او نمیشود تا امروز که خبری از کشف جسد او منتشر میشود.

استارک IR: ‏به گفته ‎#بیبیسی فارسی، ساعت ۱۱ صبح خانم ‎#ریحانه_پارسا به قتل رسید.

داشلی: ‏ریحانه پارسا رو کشتن که حواس مارو از … نمیدونم کدومشو بگم ، خودتون یکیشو انتخاب کنید حواستونو ازش پرت کنید ‌، ممنون

خلافکار: ‏اگه فکر‌میکنین با کشتن ندا یاسی و ریحانه پارسا حواس من پرت میشه کور خوندین،
من تا مهشید زن ابی رو نکشین حواسم پرت نمیشه.

علی اکبر شهبازی: ‏خب تحلیلگران گرامی! خودتون رو گرم کنید که برای حادثه ‎#ریحانه_پارسا تحلیل های عمیق ساختاری و فرهنگی ارائه کنید و جامعه ایرانی رو بکوبید و از نو بسازید.

لیلای دامپزشک: ‏هنوز کسی توییت نزده مرگ ریحانه پارسا رو بندازه گردنِ ما مردم؟!

سید داوود باقرزاده: ‏گویا ‎#ریحانه_پارسا در ترکیه به قتل رسیده !! اینم آخرو عاقبت بی جنبه بازی ..

محرداد کریم‌زاده: ‏اگه خبر مرگ ریحانه پارسا درست بود که هیچ، ولی اگه فیک بود نفری یک سطل خاک بیارید، منم آب میارم تا باهم درِ دهن رکنا رو گِل بگیریم که واسه اسم در کردن، شایعه نسازه! 🖐

علیرضا رجایی: ‏شایعه خودکشی یا قتل ریحانه پارسا در استانبول که خدای نکرده ربطی به اکران فیلم
گشت ارشاد ۳ نداره؟
قدیمی نشده بنظرتون این کارا؟واقعا که

امیر ال: ‏امیدوارم خبر فوت یا کشته شدن ‎#ریحانه_پارسا مثل همه دیوونه بازی های این چند وقتش حاشیه برای دیده شدن باشه یا شایعه باشه، حیفه این طوری محو شدن …

انتهای پیام

بانک صادرات

نوشته های مشابه

پیام

  1. مردن قبل از اینکه بمیری همان مدیریت مرگ است که از منتظر بودن مرگ که استرس زاست جلو گیری می کند مدیریت مرگ یعنی مرگ خود را انتخاب کنیم شهادت یک نوع انتخاب مرگ است .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا