آیا تاکنون از خدمات نئوبانک‌ها استفاده کرده‌اید؟

  • خیر (78%, 109 رای)
  • بله (22%, 31 رای)

جمع آرا: 140

Loading ... Loading ...

مخبر دزفولی رییس دانشگاه آزاد می‌شود؟

برخی شنیده‌های انصاف نیوز از انتصاب قریب الوقوع مخبر دزفولی، دبیر سابق شورای انقلاب فرهنگی، به ریاست دانشگاه ٱزاد حکایت دارد.

طی هفته گذشته مخبر دزفولی با علی اکبر ولایتی رییس هیت امنای دانشگاه آزاد اسلامی جلساتی داشته است.

احتمال این تصمیم در شرایطی می‌رود که خبرهای انتقادی حتی بخشی از کارمندان و اساتید نسبت به مدیریت دانشگاه ٱزاد در یک سال اخیر رشد چشمگیری داشته است.

انتهای پیام

دیباچه

نوشته های مشابه

پیام

  1. امیدوارم ایشان آقای دکتر مخبر دزفولی بتوانند مشکلات بی شمار دانشگاه آزاد من جمله، نارضایتی هیات علمی و کارکنان بابت همسان سازی حقوق با دولتی ها و توجه کافی به مشکلات هیات علمی غیر بومی داشته باشند.

  2. با سلام و سپاس. بدنه دانشگاه آزاد اسلامی چشم انتظار تغییر مدیریتی در بدنه خود است. متاسفانه دکتر طهرانچی در اقدامی قابل تامل و نقد دستور افزایش حقوق سیصد درصدی خود و بقیه روسای واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی را در شرایط صادر کرده است که بدنه غالب دانشگاه آزاد اسلامی اعم از استاد و کارمند از فقر مالی رنج برده و دارای حداقل های معیشتی هستند. انشاالله هر چه سریعتر دکتر طهرانچی برود از دانشگاه آزاد اسلامی و … تا موجی از شادی و شعف در کل دانشگاه آزاد اسلامی رخ دهد. حرف دل اساتید و کارمندان دانشگاه آزاد اسلامی رفتن دکتر طهرانچی است. والسلام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا