تاکید رئیسی بر بازگشایی مدارس و‌ دانشگاه‌ها از اوایل آذر

رئیس دولت سیزدهم گفت: با توجه به انجام واکسیناسیون دانش آموزان بالای ۱۲ سال و دانشجویان، از اوایل آذرماه می‌توان برای بازگشایی مراکز آموزشی با رعایت شیوه نامه های بهداشتی اقدام کرد.

به‌گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی ریاست‌جمهوری، آیت الله دکتر سید ابراهیم رئیسی رئیس جمهور روز شنبه در جلسه ستاد ملی مقابله با کرونا، با تاکید بر اینکه به رعایت اصول و شیوه نامه‌های بهداشتی همچنان باید مورد توجه جدی مردم باشد، افزود: در مسیر مقابله و غلبه بر بیماری کرونا، حساس بودن نسبت به رعایت موارد بهداشتی ضرورت اجتناب ناپذیر است. همچنان باید از اجتماعات و هرآنچه امکان ابتلاء به بیماری را افزایش می‌دهد، دوری کرد.

رئیس جمهور با اشاره به اهمیت و نقش فضای علمی و آموزشی کشور در پویایی جامعه تاکید کرد: با توجه به انجام واکسیناسیون دانش آموزان بالای ۱۲ سال و دانشجویان، از اوایل آذرماه می‌توان برای بازگشایی مراکز آموزشی با رعایت شیوه نامه های بهداشتی اقدام کرد.

آیت‌الله رئیسی گفت: با مجموعه اقدامات پیشگیرانه و مناسبی که از طریق دستگاه‌های مربوطه بویژه بهداشت و درمان در پیش گرفته شده است امیدواریم از موج بعدی جلوگیری و از سلامت مردم بطور موثر صیانت شود.

دکتر رئیسی با اشاره به پیشنهاد وزارت کشور برای تدوین نقشه راه یکساله به منظور مقابله با کرونا تصریح کرد: در تدوین این نقشه راه، باید از نظرات دستگاه‌های مختلف و تمامی استان‌ها استفاده شود.

انتهای پیام

دیباچه

نوشته های مشابه

یک پیام

  1. این بابا انگار نمی فهمد که روزانه رسانه میلی مرگ 150 نفر را تایید و اعلام می کند و خودشان گفتند آمار واقعی را ضرب در سه کنید یعنی روزانه حدود 500 نفر می میرند! با این اوضاع می گوید مدرسه و دانشگاه باز باشد! آن وقت اگر کسی مرد، تو پاسخگوی زن و بچه اش خواهی بود؟! سرپرست خانه بمیرد، تو جواب خانواده اش را چگونه می دهی؟! چرا لقمه نجویده و بی مسؤولانه حرف می زنید؟! بله، همه را مانند خودتان واکسن فایزر بزنید و برای همه جا بازگشایی اعلام کنید.

    1
    1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا