خرید تور نوروزی

راهنما خرید مبلمان در سال 1400

رپورتاژ آگهی

از جمله با اهمیت ترین آیتم‌هایی که تاثیر مثبتی را روی دکوراسیون شما دارد، انواع مبلمان می‌باشند. مسلما دکوراسیون منزل شما بدون استفاده از مبلمان خیلی خالی خواهدبود ، از این رو خرید این آیتم از اهمیت زیادی برخوردار است. دراین مطلب اطلاعات خوبی را درباره اهمیت مبلمان در دکوراسیون جمع آوری می‌کنیم. تا انتهای مقاله همراه ما باشید تا اطلاعات کاملی دراین حوزه به دست آورید.

معرفی مبلمان اداری

مبلمان اداری به مجموعه‌ای از میز، صندلی و وسایل کار گفته می‌شود که در محیط کار از آنها استفاده می‌شود. مبلمان اداری اجزای بسیارزیادی دارد که تمامی آنها در محیط کار مورداستفاده قرارمی‌گیرد. که در ادامه تمامی این اجزا را به شما معرفی می‌کنیم.

میزاداری

میز یکی از اساسی‌ترین آیتم‌های مبلمان اداری است که در اندازه‌های متفاوتی تولید می‌شود. شما می‌توانید بسته به فضای محیط اداری خود برای خرید این آیتم اقدام کنید. بهتراست به دنبال میزهایی باشید که در عین اشغال فضای کم بتواند نیاز روزمره کارکنان را نیز برطرف کند.

صندلی اداری

کارمندان مدت زمان زیادی از وقت خود را روی صندلی می‌نشینند از این رو باید صندلی انتخابی خاصیت ارگونومیک داشته‌باشد. یعنی کمترین آسیب به ستون فقرات فرد در زمان استفاده از آن واردشود. صندلی‌های اداری نیز تنوع زیادی دارند که ازجمله آنها می‌توان به صندلی کارشناسی، صندلی مدیریتی، صندلی انتظار و … اشاره‌کرد.

پارتیشن اداری

به صورت کلی معنی از پارتیشن نوعی جداکننده است که می‌تواند بخش‌های مختلف اداره و شرکت را از هم جداکند. این نوع پارتیشن بهترین انتخاب برای فضاهای محدود است زیرا به راحتی می‌توان با کمک آن بخش‌های مختلف را از هم مجزاکرد. پارتیشن در انواع متفاوتی نظیر دوجداره، تک‌جداره، کلاسیک و… ارائه می‌شود که می‌توانید بسته به نیاز خود آنها را خریداری کنید.

نیم ست

برای پذیرایی از مهمانان خود در محیط اداری می‌توانید انواع نیم ست را خریداری کنید. نیم ست شامل دو عدد مبل تک نفره و عسلی‌های کوچک است که راحتی را به آنان هدیه می‌کند.

شما می‌توانید بسته به نیاز و فضایی که در محیط اداری دارید، هریک از موارد بالا را خریداری کنید.

اهمیت استفاده از مبلمان اداری

شاید از خود بپرسید استفاده از مبلمان اداری در محیط‌های امروزی تا چه حد حائزاهمیت است؟ در پاسخ به این سوال باید بگوییم مبلمان اداری برای راحتی نشستن کارکنان استفاده می‌شود که می‌تواند روی راندمان کاری آنها نیز تاثیر بگذارد. درواقع از مبلمان اداری برای تکمیل کردن محیط‌های کاری  و اداری امروزی استفاده می‌شود.

امروزه استفاده از این نوع مبلمان فراتر رفته است و از آنها در مکان‌هایی نظیر بیمارستان، اتاق کارکنان، اتاق مدیریت، اتاق کنفرانس و … استفاده می‌شود. البته دقت‌داشته‌باشید خرید این نوع مبلمان باید متناسب با فضا صورت گیرد تا بتواند انسجام را در محیط برقرارکند.

به دلیل تاثیر این مبلمان در راندمان کاری و راحتی کارکنان توصیه می‌شود که برای خرید آنها وقت کافی گذاشته شود.

مبل راحتی چیست؟

مبلمان راحتی برای اولین بار درسال 1800 میلادی و در کشور آمریکا ساخته شد. از این روی می‌توان گفت این نوع مبلمان حدود 200سال قدمت دارند و در ظرفیت‌های متفاوتی تولیدشده اند.

اگر به دنبال خرید مبلمانی هستید که قیمت مناسب  و در عین حال فضای کمی را اشغال کند، مبلمان راحتی بهترین انتخاب برای شما خواهدبود.

طراحی این محصول به صورتی است که شما هیچگونه چوبی را در بدنه آن مشاهده نمی‌کنید. پایه‌های کوتاه و دسته‌های پهن به‌کاررفته دراین نوع مبلمان سبب شده است تا نشیمن راحتی را برای شما داشته باشند. از این رو به عنوان مبلمان راحتی شناخته می‌شوند.

مبل کلاسیک چیست؟

مبلمان کلاسیک شباهت بسیارزیادی به نمونه‌های سنتی موجود در بازار دارد و اما تفاوت‌های ریزی نیز در میان این دو وجوددارد. رویمبلمان کلاسیک منبت‌کاری‌های ظریفی انجام می‌شود اما نسبت به مبلمان سنتی کمتر است.

ابعاد مبلمان کلاسیک نسبت به مدل‌های سنتی کوچکتر است از این رو وزن کمتری نیز خواهندداشت.

مبلمان کلاسیک قیمت کمتری را نیز نسبت به مدل‌های سنتی موجود در بازار دارند که خرید آن را برای مشتریان راحتتر می‌کند. در ادامه به اختصار ویژگی‌های این نوع مبلمان را با هم مرورمی‌کنیم:

  • منبت‌کاری ظریف
  • طراحی زیبا
  • ظرفیت هفت نفره مناسب خانه‌های کوچک
  • اشکال منظم و طراحی متقارن
  • استفاده از طرح و نقوش سنتی
  • استفاده از رنگ‌های طبیعی
  • نقش‌های حکاکی شده
  • چوب‌های به کاررفته راش، فندوق، گردو و چنار

تمامی ویژگی‌های مبلمان کلاسیک سبب می‌شود تا استفاده از این محصول در منزل شما زیبایی محیط را چندین برابر کند.

بانک صادرات

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا