خرید تور تابستان

چراغ سبز دولت رئیسی به اجرای طرح «قیر رایگان» مجلس انقلابی

نایب رئیس مجلس گفت: موضوع قیر حواله‌ای مصوب مجلس شورای اسلامی [طرح قیر رایگان] علی رغم نشست‌های متعدد با وزیر سابق [دولت روحانی] به نتیجه نرسید اما پیرو نشست با وزیر نفت [دولت رئیسی] قیر حواله ای تا شنبه هفته آینده در اختیار دستگاه‌های اجرایی قرار می‌گیرد.

به گزارش تسنیم، علی نیک‌زاد در تشریح نشست امروز( یکشنبه 16 آبان‌ماه) نمایندگان با وزیر نفت، گفت: نمایندگان سوالات خود از وزیر نفت را در 5 حوزه مطرح کردند، یکی از موضوعات مطرح شده در زمینه صادرات نفت بود که در این حوزه اقدامات خوبی صورت گرفته و دیپلماسی نفتی نیز مورد توجه قرار گرفته شده و عملکردها قابل قبول است.

علی نیکزاد

وی، با اشاره به اینکه در نشست‌های متعدد موضوع میزان مصرف گاز در زمستان توسط وزارت نفت رصد شده است، ادامه داد: میزان سرمایه گذاری مورد نیاز در 8 سال برای حوزه گاز توسط وزارت نفت با تفکیک میزان سالانه استخراج شده است و باید این سرمایه گذاری انجام شود تا در سال‌های آینده مشکلی در این حوزه نداشته باشیم.

نائب رئیس مجلس ادامه داد: موضوع قیر حواله‌ای مصوب مجلس علی رغم نشست‌های متعدد با وزیر سابق به نتیجه نرسید اما پیرو نشست هفته گذشته با وزیر نفت قیر حواله ای تا شنبه هفته آینده در اختیار دستگاه‌های اجرایی از جمله وزارت راه و شهرسازی، سازمان نوسازی مدارس، سازمان شهرداری‌ها، سازمان منابع طبیعی قرار می‌گیرد.

نیکزاد با بیان اینکه از اقدام ارزشمند همه دستگاه‌های مرتبط خصوصا وزارت نفت در زمینه خنثی سازی حمله سایبری به سامانه جایگاه‌های سوخت تشکر می‌کنیم، گفت: به سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به دلیل انجام حماسه بزرگ در دریای عمان و خلیج فارس مفتخریم.

انتهای پیام

بانک صادرات

نوشته های مشابه

پیام

  1. شما سایتهای استمرار طلب اسم این مجلسو لطفا انقلابی نگذارید اینها کاسبان انقلابنن که زیر نام انقلاب هر نوع دزدی و بی قانونی رو انجام میدن … واسه خودشون خیالبافی کردن و واسه کشور و انقلاب کیسه دوختند. این اقایون جاه طلب سیاسی بخاطر قدرت زیر اب همم میزنن

  2. شما استمرار طلبان نمیتونید یک سایت درست حسابی طراحی کنید این سایت درپیتیتون هر چقدرم ایمیل عوض کنی باز نظر ارسال نمیشه بعد ادعاتونم گوش فلکو کر کرده مانند روحانی جوونتون هستید دیگه بعد اینها انقلابی نیستن کاسبان انقلابن که به اسم انقلابیگری دزدی میکنند و به دنبال رسیدن به قدرت و ثروتن و واسه خودشون خیالبافی و با این ترفند برای ک سب بیشتر قدرت و ثروت و نفوذ مشغول نقشه کشیدنن ولی چون نظام ولایت فقیه یک نظام الهیه از اینهام با سلامت عبور میکنه و نقشه هاشون نقشه بر اب میشه تا خدا و امام زمانو داریم هیچ غمی نداریم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا