خرید تور تابستان

«وزارت کشور در به‌کارگیری سرداران سپاه مقاومت زیادی به خرج داده»

سردار وحیدی، وزیر کشور گفت: تاکنون فقط چند نظامی در راس استانداری های کشور قرار گرفته است و وزارت کشور در به‌کارگیری سرداران سپاه با وجود درخواست هایی که از سوی برخی نهادها می شود حساسیت و مقاومت زیادی به خرج داده است.

به‌گزارش ایرنا، وحیدی روز دوشنبه در آیین تکریم و معارفه استاندار قم، افزود: کشور ما امروز در امنیت کامل است و تحرکات اخیر در آب های عمان و تقابل بین ایران و آمریکا در دزدی نفتی بیانگر این مساله است.

وی اظهار داشت: در مساله اخیر اختلال در سامانه سوخت رسانی، دشمنان ثابت کردند از هیچ تلاشی برای ضربه زدن به ملت ایران دریغ نمی کنند اما با تدبیر به جای دولت این معضل در اسرع زمان مدیریت شد.

وی با اشاره به جایگاه شهر مقدس قم، بیان کرد: جهان امروز تشنه پیام هایی است که در حوزه علمیه قم تولید می شود؛ در جهان هیچ راه نجاتی جز مسیر اهل بیت(ع) وجود ندارد و تمدن غرب ظلماتی از جهل را برای بشر به ارمغان آورده است.

وحیدی گفت: تمدن غرب به سردمداری آمریکا و صهیونیست و متحدان آنها امروز در سراسر عالم تروریست ها را تجیهز می کنند و بمب بر سر مردم افغانستان و یمن و جاهای دیگر می ریزند.

وزیر کشور گفت: در کنار تمدن غربی، انقلاب اسلامی به دنبال تمدن نوین اسلامی است که آن تمدن باید از قم شکل بگیرد و ساخته شود. محتوای تمدن نوین اسلامی در قم باید تولید شود؛ الگوسازی دولت سازی، جامعه اسلامی و غیره باید در حوزه علمیه قم پی ریزی شود.

وحیدی اظهار داشت: هر اقدام و خدمتی که برای استان قم انجام بگیرد کم است؛ قم باید از نابهنجاری ها دور باشد و به هنجارهای اجتماعی و اخلاقی مزین شود. در استان قم مساله آسیب های اجتماعی باید حداقلی باشد.

وزیر کشور مشکل آب و پیشروی کویر را دو مشکل عمده این استان دانست و گفت: استاندار جدید شخصیتی محبوب در بین اقشار مردم است و از بیوت علما و نمایندگان مجلس تماس های زیادی برای بکارگیری وی با وزارت کشور برقرار شده است در حالی که خود ایشان هیچوقت برای استاندار شدن درخواستی نداشته است.

وحیدی ادامه داد: وقتی سردار سپاهی خود را خادم ملت می داند و مردم تلاش ها و خدمات او را می بینند بالطبع تمایل پیدا می کنند که از حضور او در مراتب بالایی مدیریتی نیز بهره ببرند.

وی خاطرنشان کرد: تاکنون فقط چند نظامی در راس استانداری های کشور قرار گرفته است و وزارت کشور در بکارگیری سرداران سپاه با وجود درخواست هایی که از سوی برخی نهادها می شود حساسیت و مقاومت زیادی به خرج داده است.

وزیر کشور ادامه داد: امید داریم این جا به جایی استانداران در قم منشا خیرات و خدمات بیشتری برای مردم این استان باشد.

انتهای پیام

بانک صادرات

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا