انتصاب سخنگوی دولت پس از صد روز!

با گذشت بیش از صد روز از آغاز به کار دولت سیردهم، بالاخره سخنگوی دولت منصوب شد‌.

پایگاه اطلاع‌رسانی دولت نوشت: «در جلسه بعدازظهر روز یکشنبه هیأت وزیران به ریاست آیت الله دکتر سید ابراهیم رئیسی، آقای علی بهادری جهرمی از سوی اعضای دولت به عنوان سخنگوی هیأت دولت و رئیس شورای اطلاع رسانی دولت تعیین شد.

دکتر بهادری جهرمی متولد ۱۳۶۴ در شهرستان گلپایگان است.

وی دکتری حقوق عمومی از دانشگاه تهران و عضو هیات علمی دانشکده حقوق دانشگاه تربیت مدرس است و در تدوین و ترجمه ۴۰ عنوان کتاب در حوزه های حقوق عمومی، حقوق بشر، حقوق تطبیقی و… فعالیت و مشارکت داشته است.

از جمله سوابق اجرایی آقای بهادری جهرمی می توان به ریاست مرکز وکلا، کارشناسان رسمی و مشاوران خانواده قوه قضائیه، عضویت در کمیسیون حقوقی سازمان بازرسی کل کشور، عضویت در مجمع مشورتی حقوقی پژوهشکده شورای نگهبان، رئیس هیات مدیره بنیاد صیانت از حقوق شهروندی و مشاور حقوقی در نهادها و سازمان های عمومی و خصوصی متعدد اشاره کرد».

انتهای پیام

نوشته های مشابه

یک پیام

  1. از همین امروز ایشان را برای انتخابات 1408 ریاست جمهوری آماده می کنند ، دقیقا عین احمدی نژاد که در سال 82 تا 84 شهردار تهران شد و سپس کلید دار پاستور !!

    برمشام بنده بوی خوبی از این انتصابات قضایی و نظامی برای مردم و کشور نمیرسد .

    متاسفانه در این 3 ماه آقای رئیس جمهور همه چیز را به این و آن پاس میدهد!!! سفر استانی میرود به مردم می گوید به آقای استاندار بگوئید در تهران هم همه چیز را گردن بینوا معاون اول آقای مخبر می اندازد ، این نوع سیاست نتیجه ای جز فلج اقتصادی و اداری ندارد و کشور را وارد تالارهای بحران می کند ..

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا