خرید تور نوروزی

بازگشت فردوسی‌پور و نود قطعی شده است؟!

پیمان جبلی، رئیس سازمان صداوسیما درباره‌ی بازگشت برنامه‌ی نود و عادل فردوسی‌پور به شبکه‌ی سه با بیان اینکه «پاسخ همان است که از قبل اعلام کرده‌ام»، گفت: در دوره جدید ما سعی می‌کنیم از هیچ ظرفیتی در حوزه نیروی انسانی غافل نشویم و همه را به رسمیت شناخته و از تک تک آنها صیانت کنیم.

به‌گزارش انصاف نیوز، آقای جبلی در روزهای ابتدایی آغاز به کار خود نیز گفته بود: عادل فردوسی‌پور می‌تواند دوباره در تلویزیون فعالیت کند و از نظر ما منعی ندارد.

پیمان جبلی رییس صداوسیما
پیمان جبلی، رئیس صداوسیما

به‌نوشته‌ی خانه ملت، پیمان جبلی، رئیس سازمان صداوسیما در مورد سلیقه مخاطبان برای بازگشت چهره‌های محبوب به رسانه ملی گفت: از ضوابط حرفه‌ای و قانونی رسانه ملی است که از تمام ظرفیت‌ها و قدرت آنتن برای جلب اعتماد و جذب نظر مخاطبان استفاده کند و هیچ گونه ظرفیتی را نباید نادیده بگیرد.

رییس سازمان صدا و سیما تاکید کرد: استفاده بهینه از تمام ظرفیت‌ها و پتانسیل‌ها از ضوابط و معیارهای اساسی سازمان است، در دوره جدید ما سعی می‌کنیم از هیچ ظرفیتی در حوزه توانمندی، استعداد، محتوا، ژانرهای برنامه سازی در حوزه نیروی انسانی غافل نشویم و همه را به رسمیت شناخته و از تک تک آنها صیانت کنیم.

جبلی در مورد بازگشت چهره‌های محبوبی همچون فردوسی پور به آنتن رسانه ملی گفت: پاسخ همان است که از قبل اعلام کرده‌ام.

انتهای پیام

بانک صادرات

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا