«لغو دعوت زنگنه از جایگاهی بیرون از صداوسیما انجام شد»

محمد مهاجری، فعال رسانه‌ای اصولگرا در کانال تلگرامی خود نوشت:

با اطلاع می گویم که لغو دعوت زنگنه برای حضور در تلویزیون، از جایگاهی بیرون از صداوسیما انجام شده.

اما داستان چه بود؟

داستان این است که وزیر سابق نفت داشته زندگی اش رامی کرده که از او برای شرکت در یک برنامه تلویزیونی برای بحث در باره کرسنت دعوت می شود. او هم می پذیرد و پیشنهاد می دهد سعید جلیلی هم دعوت شود. بعد از مدتی تلویزیون برای حضور جلیلی عذر می آورد و درخواست می کند زنگنه تنها به برنامه برود که او هم می پذیرد.

زنگنه هوشمندانه پیشدستی می کند و موضوع را از طریق توییتر به اطلاع عموم می رساند. تلویزیون که رودست می خورد، دستپاچه می شود.

گویا صداوسیما اجازه چنین کاری را نداشته و “خودسرانه” وارد گود شده بوده. شاید هم چنین می پنداشته که زنگنه دعوت را رد می کند و همین خودش دستاویز می شود که بگویند ایهاالناس ! دیدید متهم اصلی کرسنت از مناظره و مصاحبه گریخت و نیامد؟!

مرحله بعدی بازی شروع می شود. یکی دو نماینده مجلس یارگیری می شوند.

خبرگزاریهای دولتی و حامی دولت به خط می شوند و از طرف قوه قضاییه می گویند که کیفرخواست کرسنت صادر شده. و کجای دنیا متهم را به تلویزیون می آورند! و یادشان می رود که همین تلویزیون دهها و صدها متهم با پرونده باز را جلوی دوربین آورده و گاهی از آنها اعتراف گرفته است!

این بار اما با زنگنه ای روبروست که صریح و بی تعارف است و اگر روبروی دوربین تلویزیون بنشیند حرفهایی را می زند که تا حالا کسی نگفته و خیلی از اعوان و انصار دلواپسان از جمله سعیدجلیلی باید برای مدتها به مرخصی تشریف ببرند. همچنین شاید کل پرونده عوض شود و معلوم گردد متهمان اصلی الان در جایگاه مدعی نشسته اند و برای دیگران پرونده سازی می کنند. بعلاوه پایداریچی هایی که در نقش ستون پنجم عمل می کنند دچار مخمصه شوند.

خلاصه اینکه تلویزیون جاخالی می دهد و برنامه هوا می شود

از آنطرف برای زنگنه که تا دم خیمه معاویه و عمروعاص رفته، بنا به مصلحتهایی، تماسها و پیغامها شروع می شود که…

این بار هم خیانتکارهایی که با عقیم گذاشتن کرسنت، نان گرم سفره عرب ها را تامین کردند، جستند تا نوبتی دیگر برسد.

انتهای پیام

نوشته های مشابه

پیام

 1. از دشمنان برند شکایت بدوستان ،چون دوست دشمن است شکایت کجا بریم؟اینحقیر در ارتباط با بحث کرسنت اطلاعاتی کافی ندارم وفارغ از این بحث،به این نکته ایمان دارم که عملکرد آقای زنگنه اکر چه برای پرسنل تحت امرشون خیلی راضی کننده نبوده است!!!ولی برای سران کشور بدلیل اینکه با مدیریت بحران تحریم فروش نفت ونیزخزانه ی خالی مملکت،توانست عملکردی خوب داشته ومرهم هایی ولو کوتاه مدت بر زخم اقتصاد گذاشته ومانع عفونت بیش از این باشد،که به همین دلیل راضی کننده وستودنی بوده.حال کاسه هایی داغ تر از آش،در این میان هستند که خد را در پشت این قدرت کوتاه مدت بدست آمده قاِیم وفرارهای رو به جلوی خودراادامه میدهند.ولی آنچه که مسلم است اینکه،آفتاب پشت ابر نمیماند وزمانی بر همگان هویدا میشود که خاینین این مملکت چه کسانی هستند.سپاس

  5
  1
 2. با سلام
  زنگنه، آخوندی، نعمت زاده، ظریف ، دیگر وزرای خائن و غارتگر بیت المال و شخص حسن روحانی باید محاکمه و در میدان انقلاب اعدام شوند.

  1
  2
  1. خاک بر سر تون کسی که خائن بوده 30 سال در این مملکت در مسند وزارت بوده و هیچ دادگاهی هم کاری بش نداشته واقعا چقدر بی شرمید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا