خرید تور تابستان

یک اصولگرا: مسیح علی‌نژاد توضیح دهد در خانه‌ میرداماد چه مفاسدی مرتکب می‌شد

یک فعال سیاسی اصولگرا گفت: خانم مسیح علینژاد به جای اظهارات و اقداماتش باید توضیح دهد در خانه‌ای که در میرداماد واقع بود چه مفاسد سیاسی و اخلاقی را مرتکب می‌شد. خانم علینژاد به واسطه همین مفاسد سیاسی و اخلاقی امروز به عنوان عمله سیاسی، اخلاقی و فرهنگی صهیونیست‌ها مشغول به کار است.

منصور حقیقت‌پور، نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس نهم در گفت‌وگو با فارس، با اشاره به همکاری‌های شیرین عبادی و مسیح علی‌نژاد با صهیونیست‌ها برای اعمال محدودیت علیه ورزش ایران در میادین بین‌المللی گفت: خانم شیرین عبادی و علینژاد به هیچ وجه دلسوز ملت ایران نیستند و همواره تا توانسته‌اند اقداماتی را علیه ملت ایران صورت داده‌اند.

وی افزود: خانم شیرین عبادی که خود را حامی ملت محروم ایران معرفی می‌کند، در اروپا به سر می‌برد و مشغول لذت بردن است و بعد هم می‌گوید که من طرفدار ملت فقیر و محروم ایرانم.

نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس نهم اظهار داشت: خانم علی‌نژاد هم در داخل جمهوری اسلامی دارای فساد سیاسی و اخلاقی بود. خانم علینژاد به جای اظهارات و اقداماتش باید توضیح دهد در خانه‌ای که در میرداماد واقع بود چه مفاسد سیاسی و اخلاقی را مرتکب می‌شد.

حقیقت‌پور خاطرنشان کرد: خانم علینژاد به واسطه همین مفاسد سیاسی و اخلاقی امروز به عنوان عمله سیاسی، اخلاقی و فرهنگی صهیونیست‌ها مشغول به کار است.

وی افزود: این افراد صلاحیت دفاع از ملت ایران را ندارند، این افراد ابزاری هستند که به موقع از آنها بهره‌برداری‌های مختلف صورت می‌گیرد و فردا روز هم به عنوان یک دستمال کاغذی کثیف به زباله‌دان انداخته می‌شوند.

نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس نهم با اشاره به تلاش‌های صهیونیست‌ها برای محروم کردن ورزش ایران اظهار داشت: رژیم صهیونیستی با این کارها به خیال خود به دنبال کسب مشروعیت است، اما این رژیم نمی‌داند یک شئ نجس هیچ وقت پاک نمی‌شود. رژیم صهیونیستی یک رژیم نامشروع است و یک زاده نامشروع هیچ وقت طیب و طاهر نمی‌شود الا اینکه بمیرد و در زیر خاک دفن شود.

حقیقت‌پور خاطرنشان کرد: رهبر معظم انقلاب یک تاریخ مصرف 25 ساله را برای رژیم صهیونیستی اعلام کرده که 5 سال از آن تاریخ 25 ساله گذشته است و ما تا 20 سال آینده شاهد اسقاط رژیم منحوس صهیونیستی خواهیم بود.

انتهای پیام

بانک صادرات

نوشته های مشابه

پیام

 1. منتظر سال 1421 هستیم تا حقیقت برای نابینایان و خود به کوری زدگان بخاطر منافع و پست و مقام هم معلوم بشه

 2. فرومایگی از این بیشتر که وقتی خدا ستار العیوب است تو مرد بدنام کن کشاف العیوب باشی واقعا امثال تو با رفتارت باعث رد صلاحیت لاریجانی شدی میردامادی اگه یک جو غیرت داشت می دونست چطور از پست بر بیاد همه چیز مون به همه چیز مون میاد اقتصادمون ،سیاست خارجی مون ،اخلاق و نزاکتمون خدا جای حق نشسته خدایا تا ما شعور زندگی کردن پیدا نکردی ما رو روز به روز بدبخت تر بگردان بلکه ادم شیم

  2
  2
 3. … اعتراف به گناه خود گناهی بزگ تر است اگر کاری هم کرده که نکرده نباید بگوید کردم تو با این سطح سواد چطور نماینده شدی .

  2
  3

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا