خرید تور نوروزی

واکنش قیس خزعلی به اتهام ترور الکاظمی

قیس خزعلی، دبیرکل جنبش عصائب اهل الحق عراق گفت: درباره تلاش برای متهم کردن گروه‌های مقاومت به دست داشتن در این حادثه هشدار داد و گفت این کار بازی با آتش و تلاش برای کشاندن کشور به بحرانی بزرگ است.

به گزارش ایسنا، به نقل از القدس العربی، دبیرکل جنبش عصائب اهل الحق در یک سخنرانی تلویزیونی گفت: “ادعای هدف قرار گرفتن خانه نخست وزیر یک موضوع جدی است و حیثیت دولت عراق را تحت تاثیر قرار می‌دهد لذا باید تحقیقات فوری در مورد آن انجام شود. دولت مدعی است که منزل مصطفی الکاظمی(نخست وزیر عراق) با چند پهپاد بمب گذاری شده انجام شده است.

خزعلی گفت: این رخداد اگر صحت داشته باشد خطرناک است و نمی‌توان درباره آن سکوت کرد. ما خواستار رسیدگی واقعی و شفاف به این پرونده هستیم و متعهد می‌شویم که اگر کسی در این ماجرا دخیل باشد، از او حفاظت نکنیم.

وی همزمان درباره تلاش برای متهم کردن گروه‌های مقاومت به دست داشتن در این حادثه هشدار داد و گفت این کار بازی با آتش و تلاش برای کشاندن کشور به بحرانی بزرگ است.

خزعلی عنوان داشت: در حادثه هدف قرار دادن منزل الکاظمی هیچ مدرک فنی یا بقایایی از سقوط پهپاد وجود نداشت و آنچه باعث تقویت شک و تردیدها می‌شود این است که الکاظمی حضور دو جناح مقاومت در تحقیقات در این پرونده را نپذیرفت.

دبیرکل عصائب اهل الحق در پایان گفت: ما به کمیته‌ای که مسئول رسیدگی به حادثه ادعایی هدف قرار دادن خانه الکاظمی است، پیام می‌دهیم و می گوییم که شما باید مدارک ملموس و شواهد واقعی ارائه دهید نه صرفا ادعاهای رسانه‌ای و فیس بوکی، زیرا شرایط غیرقابل تحمل است.

انتهای پیام

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا