توضیحات پلیس از آخرین وضعیت مرز ایران و افغانستان

سردار طاهری، فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان درباره‌ی آخرین وضعیت مرز ایران و افغانستان گفت: با اشراف مرزبانان، امنیت و آرامش کامل در منطقه برقرار و اوضاع به حالت عادی برگشته است.

به گزارش خبرگزاری فارس، سردار احمد طاهری پیش از ظهر امروز در حاشیه بازدید از پاسگاه مرزبانی “جانبازان” در نقطه صفر مرزی با کشور افغانستان اظهار کرد: در پی تبادل آتش روز گذشته نیروهای مرزبانی و عده ای افراد مسلح در نقطه صفر مرزی با کشور افغانستان، در منطقه “شغالک” هیرمند بلافاصله فرمانده انتظامی استان به منظور بررسی و مدیریت میدانی اوضاع در محل حاضر شدند.

وی افزود: خوشبختانه با اشراف اطلاعاتی مرزبانان، امنیت در مرزهای شمال استان حاکم بوده و جریان عادی زندگی در مناطق مرزی برقرار است.

وی با اشاره به درگیری ها و تبادل آتش عصر روز گذشته مرزبانان با اشرار مسلح افزود: تاکنون هیچگونه مورد و مساله خاصی که امنیت مرزهای استان را تحت تاثیر خود قرار دهد، رخ نداده است.

وی با تأکید بر آمادگی کامل مرزبانان برای دفاع از خاک و حریم امنیت کشور از هم وطنان عزیز خواست بدون توجه به شایعات منتشر شده در فضای مجازی، هیچ گونه نگرانی نسبت به امنیت مرزهای جنوب شرق کشور نداشته باشند.

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان بیان داشت: با وجود نیروهای مسلح مقتدر و مرزبانان جان برکف و سلحشور، وضعیت مرز به صورت دقیق رصد و نیروهای مرزبانی اشرافیت کامل بر مرزها دارند.

انتهای پیام

دیباچه

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا