هشدار امام جمعه به مسئولی که خانه ده‌هزار متری دارد: خودش خانه را تخلیه کند!

امام جمعه اهواز گفت: مسؤولی می شناسیم که خانه‌ای 10 هزار متری دارد، خودش بهتر است این خانه را تخلیه کند قبل از اینکه مجبور شویم به این موضوع ورود کنیم.

به گزارش خبرگزاری فارس، حجت الاسلام محمدنبی موسوی‌فرد امروز در خطبه‌های نماز جمعه اهواز، اظهار کرد: برخی مدیران زندگی تجملی برای خود فراهم کردند در حالیکه در شهر و محله آنها کسانی هستند که شب گرسنه خوابیده‌اند و در برخی شرکت ها کارگران ما به خاطر مشکلات معیشتی، نداشتن امنیت شغلی و تبدیل وضعیت دست به اعتراض می‌زنند.

وی با انتقاد از مدیرانی که سوار بر ماشین‌های کذایی می‌شوند و در کاخ‌های آنچنانی زندگی می‌کنند، افزود: در همین اهواز مسؤولی می شناسیم که خانه‌ای 10 هزار متری دارد خودش بهتر است این خانه را تخلیه کند قبل از اینکه مجبور شویم به این موضوع ورود کنیم.

موسوی‌فرد تصریح کرد: البته فراموش نکنیم که تازه سه ماه است یک دولت انقلابی روی کار آمده است شک نکنید آقای رئیسی دست افراد متخلف را کوتاه می‌کند و این خواسته مردم است که در اسرع وقت این اتفاق بیفتد.

وی ادامه داد: روحیه قارونی ثروت اندوزی برخی سبب می‌شود گاهی حیوانات آنها دارای زندگی مرفهی باشد در حالیکه برخی آدم‌ها در بستر بیماری ناله می‌زنند چون توانایی تامین داروی خود را ندارند.

موسوی فرد گفت: یک شخصی که پزشک بوده و مثل زالو خون مردم را طی سال می‌مکیده تا سالی 12 هزار دلار برای دختر و زنش در فرنگ جهت عیاشی بفرستد.

وی در ادامه با پر اهمیت خواندن عدالت اجتماعی اظهار کرد: زمانی میشود انتظار داشت عدالت اجتماعی در ایران تحقق پیدا کند که حاضر به سرمایه گذاری های علمی و تبیینی قوی برای گفتمان سازی باشیم چرا که لازمه اجرای عدالت سه اصل گفتمان سازی، جریان سازی و فرهنگ سازی است.

امام جمعه اهواز در پایان با اشاره به معضل خشکسالی و کم آبی در کشور گفت: مشکل ما تنها نبود آب نیست با وجود سدهای متعددی که در استان وجود دارد وقتی در یکسال آبی بارندگی اتفاق می افتد اگر مدیریت صحیحی باشد در شبکه آبرسانی بی شک مشکلی نخواهیم داشت.

انتهای پیام

دیباچه

نوشته های مشابه

پیام

  1. این دولت انقلابی و این رئیس جمهور انقلابی که با بالاترین رای مردم مامور به این کار شده است دست این اقایان را از این حقوق های ۲۵۰ میلیونی و این خانه های ده هزار متری کوتاه میکند ؛درود بر تمامی این مسئولین دلسوز

  2. متاسفانه امام جمعه ها هم وارد سیاسی کاری شده اند .

    اگر اعلام ان در تریبون عمومی لازم نبود چرا اعلام کردید ؟

    اگر اعلام کردید دیگر این حرفها چیست . خودش خالی کند یعنی چه ؟ اگر از نظر ایشان مهم بود که

    در چنین خانه ای نمی نشست ! انتظار این است که لا اقل امام جمعه ها سریع . قاطع . وانقلابی باشند

    ومانند مسیولین وارد بگم بگم نشوند .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا