واکنش آقا اسفندیار به ماجرای سرهنگ علیفر و امیردولاب

آقا اسفندیار – مُرده شور فیلم «خواب تلخ» در كانال این فیلم در واکنش به ماجرای سرهنگ علیفر و امیردولاب نوشت: همه ما به تست امیردولاب نیاز داریم!

به گزارش انصاف نیوز، نامه ی «از آقا اسفندیارمُرده شور فیلم پرفروش «خواب تلخ»» «به امیردولاب بنده خدا و فعال فضای مجازی» در پی می آید:

سلام وعلیکم. نمیدانم دقیقاً کجائی؟ ولی دستیارمُرده شورم توی اینترنت خوانده که بچه بوشهری و فارغ التحصیل کشاورزی و فعلاً هم بیکاری. ولی خدا به تو سلامتی بدهد و ان شاءالله کارت حالا حالاها به مُرده شورخانه نیفتد چون با یک شیطنت ساده خواسته یا ناخواسته درس بزرگی به همه ما دادی!

اول از همه به ما یاد دادی که ویکی پدیا یک منبع اطلاعات عمومی خودمونی و دانشنامه ای آزاد است که صد در صد قابل اطمینان نیست و هر جا حرفی از آن برداشتیم باید بگوئیم “به نقل از ویکی پدیا” که همه بدونند ممکنه نادرست باشه. قبول ندارید؟ پس همه جا بگوئید معمار ورزشگاه “ریویرا” جناب “دولاب امیر” است تا ببینید چی میشه!

دوم اینکه برخورد آقای علیفر گزارشگر محترم فوتبال که قربانی این شیطنت شد اولش خوب بود و آن را یک شوخی گرفتند که قابل تقدیر بود ولی بعد جو ایشون را گرفت و کار را به جائی رسوندند که انگار با یک شوخی اینترنتی، امنیت ملی کشور به خطر افتاده است. این نشون داد خیلی از ما علیرغم تسلط به کامپیوتر و سرشناسی(!) در دنیای کاری خودمان هنوز از نظر رفتاری درعصر چُرتکه هستیم! خدا همه ما را از اخلاق و رفتار ویکی پدیائی حفظ کند!

سوم اینکه کار عادل خان فردوسی پور و متلک به علیفر هم جوانمردانه نبود و نشون داد او هم بعد از آقای علیفر دومین کسی است که در تست امیردولابی نمره قبولی نیاورد! البته به قول آقای خیابانی این چیزی از ارزشهای عادل خان کم نمی کند! (یکی نیست به من بگه تو که خواب تلخت تو تلویزیون ممنوع التیزر و ممنوع الاسم است چکار به تلویزیونی ها داری؟!)

ولی آخر اینکه ایکاش هر کدام از ما یک امتحان امیردولابی تو زندگیمون داشته باشیم تا نشون بدهیم چند مرده حلاجیم! این امتحان برای همه ما لازمه که یکبار اطلاعات و رفتارمون مورد قضاوت قرار بگیرد که چه ببَریم و چه ببازیم یک اتفاق مهم در زندگی ماست. امتحان امیردولابی برای همه ما یک چیزی تو مایه قصه لباس پادشاهه که یاد میدهد خودمون را در موقعیتی قرار ندهیم تا فریاد صادقانه طفلی به همه یادآوری کند که پادشاه قدرتمند لُخت است! ویکی پدیا بعضی وقتا همون لباس خیالی پادشاهه!

مثل اینه که تو ویکی پدیا بگویند «خواب تلخ» تنها به علت نقص فنی دوازده سال اکران نشد! یا “آشغالهای دوست داشتنی” بخاطر اعتراض طرفداران محیط زیست سه سال است دردولت اعتدال اکران نشده!!

ولی این جمله دیگه ویکی پدیائی نیست، تلویزیون باید صدای پای نسل دهه هفتاد و هشتاد را بشنود، وگرنه به زودی طوفانشان، تلویزیون را خواهد برد و خداوند همه ما را رحمت کند!

آقا اسفندیار – مُرده شور فیلم «خواب تلخ»

انتهای پیام

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا